Ed Sheeran i jego dziewczyna wzięli ślub?


Ed Sheeran jest już po ślubie! Autor hitu „Perfect” ożenił się ze swoją dziewczyną, Cherry Seaborn. Co wiemy na temat ich sekretnych zaślubin?
Brytyjski wokalista wprost zasugerował, że ożenił się już ze swoją narzeczoną, Cherry. Zapytany przez dziennikarza amerykańskiego serwisu Access o to, czy jest już po ślubie ze swoją wybranką, autor przebojów „Shape of You” i „Perfect” wymownie uśmiechnął się od ucha do ucha i pomachał palcem, na którym nosi srebrną obrączkę. Wygląda więc na to, że 27-letni gwiazdor w taki nietypowy sposób potwierdził, że jakiś czas temu wziął sekretny ślub! Co wiemy na temat tajemniczej ceremonii? Zmieszany artysta oczywiście przyjął gratulacje, ale wyznał, że nie lubi za bardzo dzielić się publicznie szczegółami ze swojego życia osobistego.
Sheeran potwierdził swoje zaręczyny z Seaborn w styczniu tego roku. Co ciekawe, artysta poznał swoją przyszłą żonę już w czasach szkolnych, ale ich związek nie wytrzymał rozłąki, gdy Cherry poleciała na studia do Ameryki. Para zeszła się jednak w 2015 roku i od tamtego czasu zakochani są już nierozłączni.
Co wiemy o świeżo upieczonej żonie Eda? Seaborn przyszła na świat 6 maja 1992 roku w angielskiej wsi Falkenham w hrabstwie Suffolk – ok. 100 km na północny wschód od Londynu. Jej hobby to podróżowanie oraz sport – wybranka Sheerana lubi zarówno oglądać mecze, jak i sama grać, m.in. w hokeja. Po ukończeniu collegu wybrała się na studia do USA, gdzie zdobyła tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Duke’a w Karolinie Północnej. Ma brata o imieniu Charlie.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Edzie
Ed Sheeran, właściwie Edward Christopher Sheeran (ur. 17 lutego 1991 w Hebden Bridge[1][2][3][4]) – brytyjski piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta, producent muzyczny i aktor, wykonujący muzykę z pogranicza popu, rocka, folku i hip-hopu[1].
Urodził się w Hebden Bridge, handlowym mieście w Calderdale w West Yorkshire, jako drugi syn kustosza artystycznego i wykładowcy Johna oraz projektantki biżuterii Imogen. Jego starszy brat Matthew (ur. 17 marca 1989) jest kompozytorem muzyki klasycznej. Ich dziadkowie ze strony ojca są Irlandczykami – dziadek William był protestantem, a babcia Anne – katoliczką[5].
Jako dziecko wraz z rodziną przeprowadził się do Framlingham w Suffolk. Często podróżował z rodzicami po Londynie, gdzie pracowali we własnej firmie Sheeran Lock, zajmującej się doradztwem artystycznym. Jako dziecko słuchał muzyki artystów, takich jak m.in. Bob Dylan i Eric Clapton, zaś pierwszą płytą studyjną, jakiej przesłuchał, była album Irish Heartbeat Van Morrisona. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org