Ed Sheeran i Cherry Seaborn zaręczyli się


Ed Sheeran się zaręczył! Tego chyba nikt się nie spodziewał! Brytyjski wokalista ogłosił właśnie za pomocą swojego Instagrama, że poprosił swoją ukochaną o rękę! Na profilu gwiazdora pojawiło się romantyczne zdjęcie piosenkarza i jego wybranki, o której nie wiadomo póki co zbyt wiele. Kim jest zatem narzeczona twórcy takich hitów jak „I See Fire”, „Shape of You” oraz „Perfect”?

Sheeran zaręczony! Tej informacji chyba nikt się dzisiaj nie spodziewał! Na swoim profilu na Instagramie wokalista zamieścił bardzo romantyczne zdjęcie ze swoją wybranką, które opisał krótko i zwięźle: „Byłem już narzeczonym przed nowym rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani. Nasze koty także są podekscytowane!” Ta informacje to spory szok i olbrzymie zaskoczenie dla milionów fanek Eda na całym świecie. W końcu do tej pory w mediach sporadycznie pojawiały się jakiekolwiek doniesienia dotyczące jego dziewczyny. Nic dziwnego, że zdjęcie, na którym Sheeran całuje swoją wybrankę, w mgnieniu oka podbiło Internet. Gratulacje dla szczęśliwej pary płyną z całego świata, także z Polski.

Ed do tej pory dość rzadko i niechętnie wspominał o swojej partnerce. Teraz jednak nie będzie miał wyboru. W końcu ta została jego narzeczoną. Brytyjskim mediom udało się jednak dowiedzieć, że narzeczoną Sheerana została Cherry Seaborn. Cherry to dziewczyna, z którą wokalista chodził do jednej klasy w Thomas Mills High School w Suffolk. Ed i Seaborn jako para spotykali się jednak dopiero od 2015 roku.

Para długo ukrywała swój związek, ale – jak widać – nadszedł czas oficjalnie oznajmić światu, że fanki gwiazdora nie mogą już liczyć na szczere miłosne wyznania z jego strony. Jak się bowiem okazuje, serce piosenkarza jest już zajęte na poważnie!

Brytyjskie media już zaczęły spekulować, na kiedy Sheeran miałby wyznaczyć datę ślubu z Cherry. Mamy jedynie nadzieję, że ta nie będzie kolidowała z zaplanowanymi na 11. i 12. sierpnia tego roku koncertami rudowłosego geniusza w Polsce!


źródło: gala.pl

Kilka słów z Wikipedii o Edzie

Ed Sheeran, właściwie Edward Christopher Sheeran (ur. 17 lutego 1991 w Hebden Bridge[1][2][3][4]) – brytyjski piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów, wykonujący muzykę z pogranicza popu, rocka, folku i hip-hopu[1].

Urodził się 17 lutego 1991 roku w Hebden Bridge, handlowym mieście w Calderdale w West Yorkshire, jako drugi syn kustosza artystycznego i wykładowcy Johna oraz projektantki biżuterii Imogen. Jego starszy brat- Matthew (ur. 17 marca 1989) jest kompozytorem muzyki klasycznej. Ich dziadkowie ze strony ojca są Irlandczykami – dziadek William był protestantem, a babcia Anne – katoliczką[5].

Jako dziecko wraz z rodziną przeprowadził się do Framlingham w Suffolk. Często podróżował z rodzicami po Londynie, gdzie pracowali we własnej firmie Sheeran Lock, zajmującej się doradztwem artystycznym. Jako dziecko słuchał muzyki artystów, takich jak m.in. Bob Dylan i Eric Clapton, zaś pierwszą płytą studyjną, jakiej przesłuchał, była album Irish Heartbeat Van Morrisona.

W wieku czterech lat Sheeran zaczął śpiewać w lokalnym chórze kościelnym. W młodym wieku nauczył się grać na gitarze. Swoje pierwsze teksty piosenek zaczął pisać w trakcie nauki w Liceum im. Thomasa Millsa w Framlingham. Mając jedenaście lat, razem z ojcem poszedł na koncert Damiena Rice’a w Irlandii, który zainspirował go do dalszego tworzenia muzyki.

Jako nastolatek uczęszczał do Państwowego Teatru Młodzieżowego w Londynie.

Kilka słów z Wikipedii o zaręczynach

Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi; występująca w różnych kulturach, religiach i systemach prawnych. W niektórych okresach historycznych i społecznościach funkcjonowały zaręczyny jednostronne, podczas których przyrzeczenie składała jedna osoba[1]. Zaręczyny są w pewnych kulturach połączone z ofiarowaniem kobiecie przez mężczyznę pierścionka zaręczynowego, który w niektórych religiach powinien zostać wcześniej pobłogosławiony przez kapłana lub rodziców[2].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 182 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *