Earl Hayes zastrzelił Stephanie Moseley i popełnił samobójstwo


hayes-moseleyAmerykańskim show biznesem wstrząsnęła informacja o śmierci małżeństwa celebrytów. Znany raper Earl Hayes zastrzelił swoją żonę, aktorkę i tancerkę Stephanie Moseley. Przyczyną tragedii była rzekoma zdrada, jakiej Moseley miała dopuścić się z piosenkarzem Treyem Songzem.
W poniedziałek nad ranem w trakcie kłótni w Hayes zastrzelił żonę. Zdarzenie miało miejsce w ich apartamencie w Los Angeles. Kiedy sąsiedzi usłyszeli wystrzały, wezwali policję. Na miejscu pojawił się cały oddział SWAT. Kiedy funkcjonariusze weszli do apartamentu rapera, ten popełnił samobójstwo używając tego samego pistoletu, z którego zastrzelił żonę.
Świadkiem sytuacji był znajomy małżeństwa, sławny bokser Floyd Mayweather, który współpracował z Hayesem na początku jego kariery. Kiedy raper wpadł w szał, zadzwonił do przyjaciela używając aplikacji do prowadzenia wideorozmów. Na oczach bezradnego Mayweathera zabił żonę, a potem siebie.
Trey Songz ma w środowisku opinię i przezwisko „złodzieja cudzych dziewczyn”. Bliska przyjaciółka Moseley, aktorka i modelka Eva Marcille utrzymuje jednak, że Stephanie z pewnością z nim nie spała. Po wydarzeniu udzieliła wywiadu magazynowi ET:
Stephanie była aniołem! – powiedziała zszokowana Marcille. Naprawdę była, dla każdej osoby, którą spotkała. Była przez wszystkich kochana. I nigdy, przenigdy o niej nie zapomnimy. Miałyśmy podobną sytuację życiową, razem przez to przechodziłyśmy. Jej życie nie było usłane płatkami róż, zwłaszcza ostatnio… Ale nie myślałam, że dojdzie do czegoś takiego!
Nie wiadomo, jakie ostatnie wydarzenia miała na myśli Marcille. Policja bada sprawę i będzie przesłuchiwać świadka morderstwa.
źródło: pudelek.pl
Biografia Earla
Earl Hayes (ur w Detroit, Michigan) to raper, który początkujący był częścią Floyd Mayweather w otoczeniu.
Biografia Stephanie
Stephanie Moseley, urodzona w Vancouver w Kanadzie, rozpocząła karierę w tańcu i teatrze w bardzo młodym wieku. Jej pasja do tańca i teatru sięga wczesnych lat dzieciństwa, kiedy po raz pierwszy wszedł do klasy baletowej w wieku dwóch lat. Jej pierwszym ważnym solo był Claire baletu Dziadek do orzechów, który trwał przez pięć lat.
Po ukończeniu Pacyfiku Baletu Akademii Sztuki, Kirkwood i Danzmode w 2002 roku, chemia organiczna Stephanie na scenie zwrócił uwagę swoich nauczycieli tańca, jak ona została wezwana do konkurowania na całym świecie. W wieku od 15 do 18 lat, zdobyła wiele nagród w konkursach tanecznych na całym świecie, co powoduje uznanie i sławę w Stanach Zjednoczonych. Następnie program szkoleniowy z krawędzią Performing Arts: dance Mocą w Los Angeles i rozpoczął karierę jako profesjonalny tancerz. Uznanie zdobyła, w połączeniu z jej stałych umiejętności tanecznych, pozwoliły jej na 1 z 4 Amerykanów wybranych przez główną rolę w Encore Przedstawienia w Disneyland w Tokio, Japonia.
Pokazuje pewność siebie i jasną wizję rozwoju osobistego od najmłodszych lat, przeniósł się do Los Angeles, Stephanie w 2004 roku i dostał środek krótko po. Jej kariera startuje szybciej niż przewidywano. Wstąpiła załogę taniec Britney Spears i koncertował z nią w Stanach Zjednoczonych. W 2005 roku dołączył wycieczkę Janet Jackson i zyskał więcej rozgłosu. Jej pasja do sztuki, zmieszany z jej lat ciężkiej pracy i zaangażowaniu zdobyła szacunek i więcej możliwości w wielu innych najlepszych artystów. W wieku 25 lat została poszukiwane regularnie, przez światowej klasy artystów, takich jak Beyonce, Jennifer Lopez, Mariah Carey, Rihanna, Usher, Chris Brown i Ewy – żeby wymienić tylko kilka.
Uzbrojony w imponującym CV, Stephanie dokonał jej ślad w telewizji, jak również. W roku 2006, jej uroda i talent został rozpoznany przez aktora i piosenkarza Jamie Foxx, prowadząc go w wyborze ją zagrać żonę na jego telewizyjnym. W ciągu ostatnich dwóch lat, Stephanie okazała się jeszcze bardziej w branży telewizyjnej i filmowej w rolach głównych w serialu CW Hellcats, Once Upon a Time i innych różnych ról w filmach, takich jak Królewna Śnieżka i niesławnego Twilight Breaking Dawn: Part 1. Stephanie nadal budować silną repertuar na scenie, i staje się znana aktorka w Stanach Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Los Angeles, ona kontynuuje karierę aktorską. Jej etyka pracy, nienaganna obecność na scenie i zdolność do łączenia się z publicznością okaże się, że jest ona przeznaczona do wielkości na dużym ekranie.
Dziś, Stephanie pracuje nad kilkoma projektami, w tym wkrótce zostanie wydany Eva Marcille Project, która jest planowana do powietrza w sieci Oxygen. Wielu ludzi w Hollywood ma pracę jak aktorzy, jednak Stephanie jest więcej niż aktorka, ona jest artystką. Uważaj na nią; ona będzie znaczną pozycję w branży i zdobyć szacunek społeczeństwa i rówieśników podobne.
Ona jest znana z pracy na Amanecer (2011), Espejito espejito (2012) i Sparkle: La gran Estrella (2012). Była żoną Earla Hayes. Zmarła 08 grudnia 2014 w Los Angeles, Kalifornia, USA.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)