„Dziewczyna” Luxurii Astaroth dementuje


luxuria-astaroth-dziewczynaWygląda na to, że 19-letnia Luxuria Astaroth dla kariery jest w stanie zrobić niemal wszystko.

Ostatnie dni bez wątpienia należały do niej.
Modelka została odkryta przez Donatana, który zaangażował ją do jednego ze swoich teledysków.
Jej powabnymi kształtami i sugestywnym ubijaniem masła (!) zachwycali się niemal wszyscy.
Niedawno Luxuria „zagrała” epizod w filmie „Obietnica”.
Choć w filmie grają m.in. Andrzej Chyra, Bartłomiej Topa czy Jowita Budnik, producenci najwyraźniej uznali, że najlepiej tę produkcję wypromuje seksowna Astaroth.
Zaczęło się dobrze, bo na premierze dziewczyna wywołała ogromne zamieszanie pojawiając się ze swoją… partnerką.
Zdjęcia całujących się dziewczyn obiegły wszystkie media, a o filmie zrobiło się głośno.
Okazuje się jednak, że to totalna ściema i Luxuria wcale nie jest amatorką kobiecych wdzięków.
Jej rzekoma partnerka ma już najwyraźniej dość całego zamieszania i postanowiła przerwać milczenie.
Dziewczyna mówi wprost, że 19-latka wszystkich oszukała!
„Co Luxuria zrobi żeby o niej mówiono? Odpowiedź jest prosta: WSZYSTKO. Luxuria zaprosiła mnie na premierę filmu „Obietnica”.
Znałam ją juz od jakiegoś czasu. Przed wyświetleniem filmu chciała zrobić sobie ze mną zdjęcie na ściance.
Fajnie, fajnie, ale nie spodziewałam się, że tam da mi buziaka niemal prosto w usta. Następnego dnia rano pisały o tym wszystkie portale.
Luxuria była tak bezczelna, że plotki potwierdziła i nawet podała moje dane.
Mimo mojej tolerancyjności nie pozwolę, żeby ktoś niesłusznie nazywał mnie lesbijką. Szczególnie, że jestem w związku z CHŁOPAKIEM.
Wiedziałam, że show biznes to ciągłe prowokacje, ale to już dno” – napisała na swoim Facebooku.
źródło: pomponik.pl

Biografia Luxurii

Luxuria Astaroth – pod tym pseudonimem kryje się Kamila Smogulecka. Bohaterka teledysków Donatana ma 19 lat i jest modelką. Obecnie uczy się w drugiej klasy liceum. W przyszłym roku czeka ją matura, a następnie studia prawnicze, jeżeli – jak mówi – nie uda jej się w show biznesie. Karierę modelki rozpoczęła 3 lata temu, kiedy poprzez jeden z portali społecznościowych skontaktował się z nią szef agencji modelek.
Współpraca z Donatanem również rozpoczęła się za pośrednictwem internetu. Cechą szczególną Luxurii jest interesujący typ urody. Chociaż nie przypomina ekstremalnie szczupłych modelek, budzi olbrzymie zainteresowanie. Egzotyczną urodę Luxuria odziedziczyła po dziadkach. Jej babcia była Ukrainką, a druga babcia w połowie Chinką i Rosjanką. Kamila jest tajemnicza i intrygująca o czym świadczy między innymi jej pseudonim, który oznacza imię demona! Jak przyznaje, nie oddaje czci szatanowi, a jej wizerunek jest jedynie kreacją artystyczną.
Luxuria Astaroth wyrasta na nową gwiazdę mediów. Już teraz otrzymuje zaproszenia do programów telewizyjnych, a to dopiero początek jej kariery. Interesuje ją muzyka, modeling oraz aktorstwo. Przyznaje, ze chciałaby być niezależna finansowo, a zapewnić jej to może kariera w show-biznesie. Nie wyklucza aktorstwa i uważa, że ma większe szansę na karierę niż ktokolwiek inny. Idolką modelki z teledysku Donatana jest Doda. Podziwia ją za talent, a także stylizacje.
źródło: eska.pl

Wideo – teledysk w którym występuje Luxuria

(Odwiedzono 610 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *