Dua Lipa i Anwar Hadid: pierwsze oficjalne wyjście


Brat Gigi i Belli Hadid oraz jedna z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek zdecydowali się na pierwsze oficjalne wyjście. Para pojawiła się na pokazie Marca Jacobsa w Nowym Jorku, gdzie z pierwszego rzędu wspierała, biorące udział w show, siostry Anwara Hadida.

Dua Lipa i Anwar Hadid zaliczyli swój „ściankowy” debiut. Para pojawiła się na pokazie Marca Jacobsa w Nowym Jorku i nie ukrywała się ze swoim uczuciem. Brat Belli i Gigi Hadid oraz 23-letnia wokalistka zaczęli spotykać się w czerwcu 2019 roku, zaledwie kilka tygodni po tym, jak Dua rozstała się ze swoim wieloletnim chłopakiem, Isaakiem Carewem. Chociaż na początku mówiło się, że Lipa tylko leczy Hadidem swoje złamane serce, okazało się, że parę rzeczywiście połączyło głębsze uczucie. Niedawno wokalistka wspierała chłopaka w trudnych chwilach podczas pogrzebu jego ukochanej babci.

Dua i Anwar spotykają się od czerwca 2019 roku. Chwilę wcześniej wokalistka po czterech latach związku rozstała się z Isaakiem Carewem, co miało „złamać jej serce”. Podobno ich związek nie miał szansy na przetrwanie ze względu na napięte harmonogramy i częste podróże po świecie. Z kolei Anwar Hadid był w przeszłości łączony z wieloma znanymi pięknościami. Brat Gigi i Belli spotykał się m.in. z Kendall Jenner, aktorką Nicolą Peltz czy francuską modelką Sonią Ben Ammar.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Due

Dua Lipa (wym. bryt. [ˈduːə ˈliːpə]; alb. [dua liːpa]; urodzona 22 sierpnia 1995 w Londynie) – brytyjska wokalistka, autorka tekstów piosenek i modelka pochodzenia kosowsko-albańskiego.

Lipa rozpoczęła swoją karierę w wieku czternastu lat, gdy dodawała covery słynnych artystów w serwisie YouTube. W 2015 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Group, później wydając swój pierwszy singel. W grudniu 2016 roku, w magazynie „The Fader” został umieszczony dokument o piosenkarce pod nazwą See in Blue.

Jest laureatką nagrody European Border Breakers Awards (2017). Jej debiutancki, tytułowy album został wydany 2 czerwca 2017 roku. Wydawnictwo promowały single, m.in. „Be The One”, „New Rules” i „IDGAF”, które uplasowały się w pierwszej dziesiątce listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

Dua Lipa urodziła się 22 sierpnia 1995 w Londynie w rodzinie albańskich Kosowian pochodzących z Prisztiny. Jej rodzice przybyli do Anglii w latach 90. XX wieku, podobnie jak wielu albańskich Kosowian w tym czasie z powodu represji.

Jej imię w języku albańskim oznacza miłość. W młodości uczęszczała do Sylvia Young Theatre School. W wieku 13 lat wraz z rodzicami przeniosła się do Kosowa, ze względu na karierę zawodową jej ojca. Po blisko dwóch latach pobytu w Kosowie namówiła rodziców do powrotu do Londynu, by realizować się jako artystka muzyczna. Jej ojciec, Dukagjin Lipa, jest wokalistą zespołu rockowego ODA, który – jak twierdzi Dua – jest dla niej największą inspiracją[1]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 67 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *