Drew Barrymore ma nowego chłopaka


Drew Barrymore (42 l.) jest szczęśliwie zakochana! Życie uczuciowe aktorki dotąd przebiegało dość burzliwie.
Barrymore ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Ostatnie, z Willem Kopelmanem, z którym doczekała się dwóch córek, zakończyło się latem ubiegłego roku.
Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda nie jest już jednak singielką!
Magazyn „People” dowiedział się, że nowym wybrankiem aktorki jest biznesmen David Hutchinson (42 l.). Para poznała się dzięki wspólnym interesom – mężczyzna jest wiceprezesem firmy, która produkuje kosmetyki sygnowane nazwiskiem gwiazdy.
Co ciekawe, Drew i Hutchinson spotykają się ponoć już od dłuższego czasu, jednak długo ukrywali przed światem swoje uczucie.
Czekamy na wspólny debiut na ściance!
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy partner
Biografia Drew
Drew Blythe Barrymore[1] (ur. 22 lutego 1975 w Culver City) – amerykańska aktorka, autorka, reżyserka, modelka i producentka filmowa[2]. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w filmie telewizyjnym Szare ogrody[3][4][5].
Urodziła się w Culver City w stanie Kalifornia rodzinie aktorskiej jako córka Johna Drew Barrymore (1932–2004)[6][7] i Jaid (z domu Ildikó Jaid Makó; ur. 1946)[8]. Jej babka ze strony ojca Dolores Costello (1903-1979)[9] była aktorką, a jej dziadek Johna Barrymore (1882-1942)[10] to znany amerykański aktor szekspirowski. Pradziadek ze strony ojca Maurice Costello (1877–1950)[11] był też aktorem.
Dorastała w Poinsetta Place w West Hollywood. Kiedy miała siedem lat, przeprowadziła się z rodziną do Sherman Oaks, dzielnicy Los Angeles. Uczęszczała do szkoły podstawowej w Fountain Day School w West Hollywood i Country School. Jej rodzice rozwiedli się w 1984 roku, kiedy miała dziewięć lat. Miała przyrodnie rodzeństwo: brata Johna oraz dwie siostry – Jessicę i Blyth Dolores[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz