Drew Barrymore i Will Kopelman wzięli rozwód


Barrymore i KopelmanDrew Barrymore (41 l.) oficjalnie znów jest singielką!
Na początku kwietnia aktorka potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki na temat kryzysu w jej małżeństwie. Zapewniła, że nie chodzi o zdradę. „Nasze uczucie się po prostu wypaliło” – powiedziała.
Dla wielu było to sporym zaskoczeniem, gdyż dotąd zapewniała, że jest zakochana w swoim mężu po uszy i świetnie im się układa.
Zagraniczne media informują, że para jest już po rozwodzie! Udało im się dość szybko podzielić majątek, a także dogadać w sprawie opieki nad córkami – niespełna 4-letnią Olive i 2-letnią Frankie.
Dla aktorki był to już trzeci rozwód. Jej dwa wcześniejsze małżeństwa przetrwały zaledwie… rok!
źródło: pomponik.pl
Biografia Drew
Drew Barrymore (ur. 22 lutego 1975 w Culver City) – amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w filmie telewizyjnym Szare ogrody.
Pochodząca z rodziny aktorskiej Drew Barrymore (jej dziadek John Barrymore to znany amerykański aktor szekspirowski) pojawiła się pierwszy raz na ekranach w wieku 11 miesięcy w reklamie jedzenia dla psów. Stała się znana dzięki udziałowi w filmie Stevena Spielberga E.T.. Nagła popularność niefortunnie wpłynęła na jej dzieciństwo, gdyż szybko sięgnęła po alkohol i narkotyki, uzależniając się od nich. Ten okres opisała w wydanej w 1991 autobiografii Little Girl Lost (Mała zagubiona dziewczynka).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz