Drew Barrymore i jej były mąż wrócili do siebie?


Barrymore i KopelmanOd ich rozstania minęły prawie dwa lata. Tymczasem znów się spotykają! Dadzą sobie jeszcze jedną szansę?
Gwiazda Hollywood Drew Barrymore (42 l.) spotyka się z byłym mężem, handlarzem dziełami sztuki Willem Kopelmanem (39 l.), z którym rozwiodła się w sierpniu ubiegłego roku.
Najpierw wyglądało na to, że byli małżonkowie tylko dbają o to, żeby wskutek ich rozstania nie ucierpiały ich dwie małe córki – pięcioletnia Olivia i trzyletnia Frankie.
Ale później aktorka i jej były mąż byli widywani nie tylko na spacerach z dziećmi, lecz również na aukcjach dzieł sztuki, gdzie Kopelman doradzał jej, w co powinna zainwestować pieniądze.
W końcu jednak rozwodnicy tak dobrze poczuli się w swoim towarzystwie, że zaczęli razem odwiedzać wspólnych przyjaciół.
Wkrótce zauważono też, że lubią spędzać ze sobą wieczory w nowojorskich restauracjach, rozkoszując się smakiem wytwornych potraw i drogich win (aktorka ma własne winnice i jej nazwisko coraz bardziej liczy się w świecie producentów tych trunków).
Bez wątpienia Barrymore i jej byłego męża łączą wspólne upodobania, ale gołym okiem widać, że… także coś więcej.
Być może powód niespodziewanego zbliżenia tej pary jest taki, że żadne z nich po prawie dwóch latach od rozstania nie znalazło nowej miłości. Może więc postanowili dać sobie drugą szansę?
źródło: pomponik.pl
Biografia Drew
Drew Blythe Barrymore[1] (ur. 22 lutego 1975 w Culver City) – amerykańska aktorka, autorka, reżyserka, modelka i producentka filmowa[2]. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w filmie telewizyjnym Szare ogrody[3][4][5].
Urodziła się w Culver City w stanie Kalifornia rodzinie aktorskiej jako córka Johna Drew Barrymore (1932–2004)[6][7] i Jaid (z domu Ildikó Jaid Makó; ur. 1946)[8]. Jej babka ze strony ojca Dolores Costello (1903-1979)[9] była aktorką, a jej dziadek Johna Barrymore (1882-1942)[10] to znany amerykański aktor szekspirowski. Pradziadek ze strony ojca Maurice Costello (1877–1950)[11] był też aktorem.
Dorastała w Poinsetta Place w West Hollywood. Kiedy miała siedem lat, przeprowadziła się z rodziną do Sherman Oaks, dzielnicy Los Angeles. Uczęszczała do szkoły podstawowej w Fountain Day School w West Hollywood i Country School. Jej rodzice rozwiedli się w 1984 roku, kiedy miała dziewięć lat. Miała przyrodnie rodzeństwo: brata Johna oraz dwie siostry – Jessicę i Blyth Dolores[12].
W wieku 11 miesięcy pojawiła się pierwszy raz na ekranie w reklamie jedzenia dla psów[13], a jako dwulatka trafiła do telewizyjnego melodramatu NBC Suddenly, Love (1978)[14] z Cindy Williams, Eileen Heckart i Paulem Shenarem. W wieku pięciu lat wzięła udział w biograficznym dramacie telewizyjnym CBS Bogie (1980) z Kevinem O’Connorem i thrillerze sci-fi Kena Russella Odmienne stany świadomości (Altered States, 1980) z Williamem Hurtem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz