Doutzen Kroes i Sunnery James relaksują się na plaży


Doutzen Kroes (32 l.) i jej mąż, Sunnery James (38 l.), wybrali się wraz ze swoimi pociechami na Ibizę. Tam, jak zwykle, na każdym kroku czyhali paparazzi, którym udało się przyłapać modelkę i DJ-a na czułościach. Ładna z nich para?
źródło: pomponik.pl
 
 
 
 

Biografia Doutzen
Doutzen Kroes ([ˈdʌu̯tsə(ŋ) ˈkrus] ur. 23 stycznia 1985 w Eastermar) – holenderska modelka i aktorka, jeden z aniołków Victoria’s Secret.
Urodziła się w [Eastermar (hol. Oostermeer) we Fryzji w Holandii[1]. Jako młoda dziewczyna chciała profesjonalnie uprawiać łyżwiarstwo szybkie[2].
Była na okładkach takich czasopism jak Time, Vogue, Harper’s Bazaar, Numero. Brała udział w kampaniach Gucci, Tommy Hilfiger, Escada, Dolce & Gabbana, Valentino, Versace.
W czerwcu 2007 roku, z zarobkami wynoszącymi w sumie 4,9 miliona dolarów w ciągu ostatnich 12 miesięcy, magazyn Forbes umieścił ją na 14. pozycji na liście 15 najlepiej zarabiających supermodelek[3]. W kwietniu 2008 roku była na piątej pozycji, z szacowanym dochodem sześciu milionów dolarów[4]. W rankingu z maja 2009 roku utrzymała piątą pozycję[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Victoria’s Secret
Victoria’s Secret – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą damskiej bielizny, odzieży oraz kosmetyków[1].
Firma została założona w San Francisco w 1977 roku przez absolwenta Uniwersytetu Stanford, Roya Raymonda[1]. Nazwa marki pochodzi od Królowej Victorii, która znana była ze swojego zamiłowania do gorsetów i bielizny, co według Roya Raymonda, było jej sekretem w udanym pożyciu seksualnym, gdyż Królowa doczekała się dziewięciorga dzieci[2]. W latach 70-tych temat bielizny był krępujący, w tych czasach majtki i biustonosze miały być przede wszystkim praktyczne, wygodne i tanie, a bardziej ekskluzywne modele dostępne były w sex shopach[3]. Raymond podczas poszukiwania bielizny dla żony uznał, że stworzy markę, która będzie przyjazna dla kobiet, ale również i ich mężczyzn[4]. Pierwszy sklep otworzył w centrum handlowym w Stanford, kolejnym etapem rozwoju firmy, były trzy oddziały wysyłkowe.
źródło: pl.wikipedia.org