Dorota Szelągowska wyszła za mąż

Dorota SzelagowskaDorota Szelągowska (37 l.) nie przestaje zaskakiwać. Okazuje się, że gwiazda od jakiegoś czasu znów jest mężatką!
W życiu Doroty w ostatnich latach działo się naprawdę sporo. Po rozwodzie z Adamem Sztabą gwiazda związała się z nowym partnerem, którego jednak ukrywa przed mediami.
Niedawno na świat przyszła ich córeczka Wandzia. Teraz okazuje się, że na tym nie koniec zmian w jej życiu. Dorota w sekrecie wzięła także ślub!

„Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie” – opowiada w „Twoim Stylu” córka Grocholi.

Szelągowska postawiła na bardzo skromną uroczystość. Całość wyniosła ją zaledwie kilkadziesiąt złotych. Ponoć nie chciała hucznego ślubu, bo ma złe wspomnienia.

„Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin’ Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam.” – opowiada Dorota.

Prezenterce i jej mężowi gratulujemy!
Zdecydowalibyście się na taki tani ślub?

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Dorocie
Dorota Szelągowska (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – polska prezenterka telewizyjna.
Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 roku, kiedy to została prowadzącą program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą[2]. Potem prowadziła m.in. Polskie lato w TVP1, Pytanie na śniadanie[2] w TVP2 i Dietosferę[2] w Kuchni TV. W kolejnych latach była gospodarzem programów Dach nad gwiazdami, Hotelove oraz Domy gwiazd w telewizji Domo+[3][4].
Prowadziła też jednoodcinkowe programy, w tym m.in. Weekendowe metamorfozy Doroty oraz Wielkanocne metamorfozy Doroty[5]. Od 2014 prowadzi swój własny program pt. Dorota Was urządzi w stacji TVN Style. Od 2016 roku jest gospodynią programów Polowanie na kuchnie w TVN Style oraz Polowanie na mieszkanie w TVN. Od 2017 roku prowadzi program Domowe rewolucje, emitowany na kanale HGTV. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz