Dorota Szelągowska i Piotr Kędzierski są parą?


Szelagowska-KedzierskiJak dowiedział się tygodnik „Na Żywo” córka Kasi Grocholi widywana jest ze znanym dziennikarzem.

Uczestnicy konferencji ramówkowej TVN Style nie mogli się nadziwić, że 35-latka, która właśnie rozstała się z mężem, wygląda tak radośnie i promiennie.

– To było duże zaskoczenie widzieć Dorotę w tak świetnej formie – mówi „Na Żywo” gość imprezy.

– Jak na kobietę, która czeka na rozwód, trzyma się świetnie! Ma błysk w oku, jakby znów się zakochała – kwituje.

Tygodnik dowiedział się, że córka Grocholi rzeczywiście nie rozpacza już po rozstaniu z mężem Adamem Sztaba i w jej życiu faktycznie pojawił się nowy mężczyzna.

– Dorota Szelągowska spotyka się z dziennikarzem radiowym Piotrem Kędzierskim (33 l.), znanym także z prowadzenia jednej z edycji „Bitwy na głosy”. To dobry kolega jej przyjaciółki Agnieszki Szulim, która zadbała o to, by Dorota nie siedziała w domu sama i nie płakała w poduszkę – mówi dobrze poinformowana osoba, dodając, że „prezesowa” trzyma kciuki za ten związek, sama układając sobie życie z milionerem Piotrem Starakiem!

– To ona wyciągała ją na spotkania w gronie znajomych. Tak właśnie Dorota poznała bliżej Piotra, którego spotykała już wielokrotnie w innych okolicznościach. Okazało się, że świetnie ją rozumie i do tego ma podobne poczucie humoru.

Dorota i Piotr spędzili już razem walentynki.
źródło: pomponik.pl

Biografia Doroty

Dorota Szelągowska-Sztaba (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – dziennikarka, pisarka, scenarzystka, projektantka wnętrz.

Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 roku, prowadząc program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą[2]. Potem prowadziła m.in. Pytanie na śniadanie[2] w TVP2, Dietosferę[2] w Kuchni TV. Obecnie jest gospodarzem programu Dach nad gwiazdami oraz hotelove w telewizji Domo+[3][4]. Jako scenarzystka współpracowała z TVN przy produkcji Mojej krwi i Tańca z gwiazdami[2] oraz była wydawcą Dzień Dobry TVN. Pracowała jako scenarzysta i reżyser przy produkcji kilku teledysków m.in. Doroty Miśkiewicz, Tomka Makowieckiego. Była szefem produkcji pierwszej edycji festiwalu TOPtrendy[5]. Pisze m.in. do „MALEMEN”, „Pani”, „Olivii” i „Polska The Times”[1]. Jest projektantką wnętrz, na stałe współpracuje z Grupą SHAKE.

Wspólnie z matką Katarzyną Grocholą napisała książkę pt. Makatka, która otrzymała nagrodę Róża Gali 2011 w kategorii literatura[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Kędzierski w telewizji publicznej pojawił się bez hucznych zapowiedzi. Poprowadził talk show „Lubię to!”, w którym rozmawiał z ludźmi kultury. Jednak ponieważ kultura nie budzi wielkiego zainteresowania, program szybko spadł z anteny. Kędzierski został. Pojawiał się jako współprowadzący wielkie widowiska Dwójki z „Bitwą na głosy” na czele. Jednak i on, i telewizja mieli problem. Jego absurdalny humor nie spodobał się wszystkim, nie jest adresowany do masowego widza. Wymaga odrobiny inteligencji.

31-letni Piotr z telewizją związany jest od początków swojej zawodowej kariery, od blisko 10 lat. Pracował w 4fun.tv (to tu po raz pierwszy zauważono, że pracujący wówczas jako asystent producenta chłopak świetnie wypada przed kamerą) Polsacie, Polsacie Play i … TVN Lingua. W międzyczasie był też kucharzem, copywriterem w agencjach reklamowych oraz… działaczem sportowym.

Kocha też radio pracował w Polskim Radiu Bis, teraz – wraz z Tymonem Tymańskim – prowadzi poranne pasmo w Roxy.fm. Obecnie dostał nowy program w Dwójce. W piątkowe wieczory prowadzi widowisko kabaretowe „Tylko dla dorosłych”, w którym satyrycy przedstawiają skecze, monologi i piosenki o treści frywolnej, przeznaczonej dla widzów, którzy ukończyli 16 lat.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 105 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *