Dorota Szelągowska i Michał biorą rozwód?


Media rozpisują się dziś na temat Doroty Szelągowskiej i jej domniemanego rozwodu z trzecim mężem, Michałem. Magazyn Gala postanowił skontaktować się z menedżerem prezenterki aby uzyskać komentarz w tej sprawie.

Dorota Szelągowska rozwodzi się – te szokujące doniesienia opublikował dziś rano „Super Express”. Według informacji tabloidu, jedna z najbardziej lubianych prezenterek w Polsce, rozstała się ze swoim trzecim mężem, złożyła pozew rozwodowy i czeka już na termin pierwszej rozprawy. Chcąc potwierdzić lub zdementować plotki, Gala skontaktowała się z menedżerem Doroty Szelągowskiej. – Nie udzielamy komentarza na ten temat – usłyszeli.

O trzecim mężu Doroty Szelągowskiej do tej pory nie wiadomo zbyt wiele. Na jaw wyszło jedynie, że ma na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. Prezenterka w jednym z wywiadów przyznała, że ukochanego poznała w pracy i dzięki niemu uwierzyła, że związki partnerskie istnieją. Para pobrała się w 2017 roku, wydając na 15-minutowe wesele zaledwie 65 złotych.

– Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia – mówiła Szelągowska w wywiadzie dla „Twojego Stylu”.

Owocem związku Szelągowskiej i jej trzeciego męża jest 2,5-letnia córeczka Wanda.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Dorocie

Dorota Szelągowska (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – polska prezenterka telewizyjna.

Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998, kiedy to została prowadzącą program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą[2]. Potem prowadziła m.in. Polskie lato w TVP1, Pytanie na śniadanie[2] w TVP2 i Dietosferę[2] w Kuchni TV. W kolejnych latach była gospodarzem programów Dach nad gwiazdami, Hotelove oraz Domy gwiazd w telewizji Domo+[3][4].

Prowadziła jednoodcinkowe programy, w tym Weekendowe metamorfozy Doroty oraz Wielkanocne metamorfozy Doroty[5]. Od jesieni 2014 prowadzi własny program Dorota Was urządzi w stacji TVN Style. Od wiosny 2016 jest gospodynią programów Polowanie na kuchnie w TVN Style oraz Polowanie na mieszkanie w TVN. Od stycznia 2017 prowadzi program Domowe rewolucje dla HGTV. Od października 2020 prowadzi program Totalne remonty Szelągowskiej[6][7][8] emitowany na antenie TVN. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o rozwodach

Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz śmierci współmałżonka, uznania go za zmarłego i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo. Wśród rozwodów można wyróżnić dwa typy:
rozwód z orzekaniem o winie (kończący małżeństwo z winy jednego z małżonków lub obojga) – w takim przypadku sąd może zasądzić alimenty od osoby, przez którą ustaje związek małżeński na korzyść poszkodowanej osoby;
rozwód bez orzekania o winie (za porozumieniem stron) – w tym przypadku małżonkowie zrzekają się praw roszczeniowych w stosunku do drugiej osoby. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 232 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Jeden komentarz do “Dorota Szelągowska i Michał biorą rozwód?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *