Dorota Szelągowska i jej chłopak wzięli ślub?


Dorota SzelagowskaDorota Szelągowska jest w ciąży i spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. O stanie błogosławionym dziennikarki i gwiazdy stacji HGTV media informowały po raz pierwszy już na początku sierpnia. Pisały wtedy też o tym, że gwiazda programów wnętrzarskich najchętniej spędzała swój czas w wiejskim domu na Mazurach. Na zimę jednak postanowiła wrócić do swojego starego lokum. Dziennikarka poinformowała właśnie swoich fanów na Facebooku, że przeprowadziła się do domu, w którym mieszkała kilka lat temu. Przy okazji dała też swoim fanom do zrozumienia, że jej stan cywilny uległ zmianie. Czy Szelągowska faktycznie wzięła ślub ze swoim chłopakiem?
Dorota obwieścił swoim fanom, że zmieniła właśnie swoje miejsce zamieszkania na swój stary dom, który zajmowała już jakiś czas temu. Zmiana ta to wynika z faktu, że podczas zaawansowanej ciąży prezenterce coraz ciężej było wspinać się na wysokie piętro mieszkania bez windy. To jednak nie wszystko! W jej wypowiedzi padło bowiem słowo „mąż”, którego dziennikarka do tej pory nie używała:

„Przeprowadziłam się niedawno do swojego starego domu w którym mieszkałam kilka lat temu – (niestety, ukochane, żoliborskie 3 piętro bez windy chwilowo nie spełnia podstawowych standardów wygody 🙂 ) Ale do rzeczy. Co roku, w tym rewirze krąży Pani Charytatywna – krótkowłosa działaczka, zbierająca pieniądze na chore dzieci. Dzień jej wizyty wypadł dziś – wiem, bo przyuważyłam ją z okna sypialni. Resztę znam z opowieści męża (…)”

Ten wpis od razu zwrócił uwagę fanów gwiazdy, którzy od razu zaczęli wypytywać, czy zdanie o mężu było zamierzone, czy jednak się jej „wymknęło”, a przy okazji od razu zaczęli gratulować jej zamążpójścia. Co na to sama zainteresowana?
Szelągowska póki co nie odniosła się do komentarzy swoich fanów i nie zdradziła, czy faktycznie wyszła za mąż. Gwiazda znana jest z dbania o swoją prywatność oraz niezdradzania zbyt wielu szczegółów dotyczących jej życia rodzinnego. Nie zmienia to faktu, że i tak cieszy się bardzo dużą popularnością i sympatią widzów. W końcu oglądając jej programy nie sposób pozbyć się wrażenia, że Dorota to niezwykle sympatyczna i równa babka, a jej nowy mąż musi być prawdziwym szczęściarzem 😉

źródło: gala.pl
Biografia Doroty
Dorota Szelągowska (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – polska dziennikarka, scenarzystka i projektantka wnętrz.
Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 roku, kiedy to została prowadzącą program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą[2]. Potem prowadziła m.in. Polskie lato w TVP1, Pytanie na śniadanie[2] w TVP2 i Dietosferę[2] w Kuchni TV. W kolejnych latach była gospodarzem programów Dach nad gwiazdami, Hotelove oraz Domy gwiazd w telewizji Domo+[3][4].
Prowadziła też jednoodcinkowe programy, w tym m.in. Weekendowe metamorfozy Doroty oraz Wielkanocne metamorfozy Doroty[5]. Od 2014 prowadzi swój własny program pt. Dorota Was urządzi w stacji TVN Style. Od 2016 roku jest gospodynią programów Polowanie na kuchnie w TVN Style oraz Polowanie na mieszkanie w TVN.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
Ślub odbywa się przy obecności stron zawierających małżeństwo – kobieta to panna młoda, mężczyzna to pan młody. Strony łącznie określa się zwykle jako młodą parę lub parę młodych. Po ślubie strony stają się małżonkami – żoną (w przypadku kobiety) i mężem (w przypadku mężczyzny).
Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo – bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą też spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz