Dorota Gardias nie chce ślubu z Piotrem Bukowieckim


gardias-bukowieckiMałżeństwo Doroty Gardias z pilotem wojskowym Konradem Skórą nie przetrwało jej kariery. Największym problemem okazał się Taniec z gwiazdami – po wygraniu 9. edycji pogodynka miała stać się nową gwiazdą stacji. Dostała nawet własny program, coraz więcej czasu spędzała w pracy. Jej mąż za to narzekał, że show biznes przewrócił jej w głowie i wśród nowych znajomych zupełnie o nim zapomniała.

Okazało się, że zupełnie nie rozumieją się z Konradem – wspomina znajoma pogodynki. Im bardziej ona była szczęśliwa, że jej kariera rozkwita, tym bardziej on był przygnębiony. Krępowało go, że koledzy komentują artykuły o niej, był speszony gdy musiał towarzyszyć jej na salonach.

Ostatecznie rozwiedli się w 2011 roku. To doświadczenie zmieniło opinię Gardias na temat małżeństwa. Swoje pierwsze uważa błąd, którego nie chce znów popełnić. Dlatego, mimo że jej obecny partner naciska, pogodynka ciągle odmawia.

Kiedy skończyło się moje małżeństwo, obiecałam sobie, że nigdy nie będę składała takich obietnic – wyznała w jednym z wywiadów.

Jej obecny partner, Piotr Bukowiecki także jest po rozwodzie, jednak nie zachwiał on jego wiarą w małżeństwo. Pozostał w tym względzie tradycjonalistą.

Jest przekonany o stałości swoich uczuć do Doroty i coraz usilniej namawia ją na ślub – potwierdza znajoma pary. Czuje się nieswojo, gdy musi przedstawiać ją jako partnerkę. Chce, by została jego żoną, przyjęła jego nazwisko, to samo, które nosi ich córka. To ułatwiłoby im wiele spraw urzędowych i formalnych. Niestety gdy tylko Piotr wspomina o ślubie, ona ucina rozmowy i traci humor.

Gardias wprawdzie często powtarza partnerowi w żartach, że skoro tak dobrze sprawdza się jako ojciec, to ona chętnie urodzi mu drugie dziecko, jednak wydaje się, że na przeszkodzie stoi kwestia ślubu. Zdaniem znajomych Bukowieckiego, nie zgodzi się on na drugie dziecko bez uprzedniego załatwienia formalności.
źródło: pudelek.pl

Wideo – Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki

Biografia Doroty

Dorota Gardias (ur. w 1981 w Tomaszowie Lubelskim[1]) – prezenterka pogody w TVN, TVN24 i TVN Meteo, fotomodelka. Rozwiedziona w roku 2011
Absolwentka Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim[2]. oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury[1]. Śpiewała w zespole Quantes wraz ze swoim ojcem.

Kariera modelki
Startowała w wielu konkursach piękności. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Na swoim koncie ma też tytuły: Miss Tomaszowa Lubelskiego[1], Miss Chmielaków[1], Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996[1], Miss Lata Zamojszczyzny 1998[1], Miss Polonia Roztocza 1999[1] i Miss Dziennika Wschodniego[1]. Startowała również w konkursie Miss Polonia 1999[3].
Znalazła się na okładkach polskich magazynów: „Neo+”w sesji promującej grę fantasy “Dragon Age: Początek”, w 2010 „CKM”[4]., „Cosmopolitan”, sesja topless do magazynu „Twój Styl”,. W sierpniu 2010 wystąpiła w sesji zdjęciowej do magazynu „Wysokie Obcasy Extra”. Inspiracją sesji były znane zdjęcia Davida LaChapelle z amerykańską gwiazdą muzyki pop Lady Gagą[5]. Ponadto wzięła udział w kampanii reklamowej piwa Redds pt. „Babski Wieczór? Tylko z Redd’s!”[6] oraz w reklamie gry „Dragon Age: Początek”

Obecność w mediach
Pracę w mediach rozpoczęła w lubelskim oddziale TVP3.

TVN
Od 15 czerwca 2006 jest prezenterką pogody w TVN Meteo[7][1]. Od czerwca 2007 pracuje również w TVN24[1], a od lipca 2007 także w TVN[1]. Od lipca 2009 razem z Ireneuszem Bielenikiem prowadzą program Projekt plaża (III edycja) i Projekt plaża nocą, programy emitowane są w TVN[8]. Wraz z Olivierem Janiakiem prowadzi program rozrywkowy pt. alleZIMA!, który emitowany jest w TVN[9].

Rodzina
Ma dwóch braci: Kamila i Michała. Do 2011 roku była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry.

Lista programów w TVN
od 2006 – prezenterka pogody w TVN Meteo, w TVN i TVN24.
2009: Projekt plaża – współprowadząca z Ireneuszem Bielenikiem
2010: Dzień dobry Wakacje – współprowadząca z Marcinem Sawickim i Bartoszem Węglarczykiem.
2010: ..alleZIMA! – współprowadząca z Olivierem Janiakiem.
2011: Meteo Maniak – prowadząca[10].
Taniec z gwiazdami
W 2009 zwyciężyła w IX edycji Tańca z gwiazdami, jej partnerem był Andrej Mosejcuk[11].

Nagrody i nominacje
W 2009 otrzymała nominację do statuetki Telekamery w kategorii Prezenter Pogody, którą wygrała z ilością 214 812 głosów.
W marcu 2010 dostała nominacje do nagrody Viva! Najpiękniejsi w kategorii Najpiękniejsza Polka[12][13].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Bukowiecki w 2012 roku rozwiódł się z żoną, aktorką Karoliną Rosińską, znaną z takich filmów jak „Uprowadzenie Agaty” i „Poranek kojota”. Mają dwoje dzieci. Vivian (6 l.) i Melchior (5 l.) mieszkają razem z mamą w Łodzi z i tam chodzą do przedszkola.
Bukowiecki jest związany ze środowiskiem filmowym i telewizyjnym. Pracował w firmie produkcyjnej w Hollywood, pisze scenariusze. Ponadto w swoim CV chwali się, że uczęszczał do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Dorotę Gardias poznał podczas współpracy z TVN.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 57 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *