Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak pogodzą się?


Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak przez prawie 10 lat tworzyli zgodny związek. Gdy zakochana w innym mężczyźnie aktorka rzuciła partnera, ten nie potrafił jej wybaczyć. Przez lata nie mogli się ze sobą dogadać. Teraz artystka postanowiła przeprosić byłego ukochanego i ojca swojego syna.

– Przez problemy ze zdrowiem Dominika przewartościowała swoje życie, zmieniła swoją filozofię. Dojrzała do tego, by przeprosić Huberta i dziś ich kontakt jest dużo lepszy – zdradził informator „Faktu”.
źródło: gwiazdy.wp.pl

Biografia Dominiki

Dominika Ostałowska (ur. 18 lutego 1971 w Warszawie) – polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Najbardziej znana z roli Marty Mostowiak w serialu TVP 2 M jak miłość.

Ukończyła IV Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Warszawie. W roku 1994 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. W latach 1994–2000 była aktorką Teatru Ateneum, a od 2000 roku występuje w Teatrze Powszechnym. Jest laureatką „Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza”, przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” za sezon 1998/1999 za rolę Marianny w Opowieściach lasku wiedeńskiego Odona von Horvatha w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie.

Najbardziej znane kreacje filmowe stworzyła w Łagodnej Mariusza Trelińskiego na podstawie dzieła Fiodora Dostojewskiego, Historiach miłosnych Jerzego Stuhra, Wojaczku Lecha Majewskiego oraz Daleko od okna Jana Jakuba Kolskiego na podstawie opowiadania Hanny Krall. Zagrała również kilkanaście ról w Teatrze Telewizji, m.in. w Niektórych gatunkach dziewic Domana Nowakowskiego, Dybuku Szymona Anskiego, Grzechach starości Macieja Wojtyszki oraz Tristanie i Izoldzie Ernesta Brylla.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Huberta

Hubert Zduniak (ur. 1972 w Kaliszu) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie (1999). Ma w dorobku role w Teatrze Telewizji (Chlestakow w Rewizorze Gogola, Menasze w Dybuku An-skiego), w Teatrze im. Szaniawskiego w Wałbrzychu (Mistrz w …córce Fizdejki), oraz w Starym Teatrze w Krakowie (Barney Mayerson w adaptacji teatralnej Trzech stygmatów Palmera Eldritcha). Grał również w kilku serialach telewizyjnych, między innymi w M jak miłość (rola Janka Rogowskiego, byłego kochanka Hanki Mostowiak) oraz w Kryminalnych.

Wystąpił w wyróżnionym nagrodą Fryderyka ’96 teledysku Justyny Steczkowskiej do piosenki „Oko za oko”.

Był mężem aktorki Dominiki Ostałowskiej, z którą ma syna Huberta (ur. 18 marca 2002).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 67 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *