Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub?


Autorka książki o odchudzaniu dementuje plotki o swoim rzekomym ślubie. Dominika Gwit zapewnia, że ta wyjątkowa chwila wciąż jest jeszcze przed nią i uspokaja, że gdy to nastąpi, z pewnością pochwali się tym w mediach społecznościowych.

Gwit przyjęła oświadczyny swojego partnera Wojciecha Dunaszewskiego latem tego roku. Niedawno w mediach internetowych pojawiły się informacje, że para jest już po ślubie.

Aktorka stanowczo zaprzecza jednak tym plotkom, zapewniając że wciąż przygotowuje się do tej wyjątkowej chwili.

„Gdy to się wydarzy, to damy znać na moim Instagramie i Facebooku. Na pewno pochwalę się swoim wielkim szczęściem” – mówi Dominika agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka wielokrotnie przyznawała w mediach, że jest szczęśliwie zakochana. Na Instagramie pokazała natomiast zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Na pytania o ślub nie chce jednak odpowiadać, twierdząc, że ma to być wyłącznie jej chwila.

„Na razie cicho sza, dlatego może wszyscy myślą, że to już, bo ja nic nie chcę mówić i nie powiem” – zapewnia.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Dominiki

Dominika Gwit (ur. 22 czerwca 1988 w Gdyni) – polska aktorka i dziennikarka.

Gwit występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni m.in. w roli bankierki w spektaklu Mały Książę oraz w głównej roli w musicalu Szach i Papuga. Aktorka zyskała popularność dzięki występowi w filmie Galerianki oraz pojawieniu się w serialach Przepis na życie i Singielka w stacji TVN.

W latach 2010-2014 roku była dziennikarką Polskiej Agencji Prasowej. Od 2014 do 2016 roku była związana z agencją PR ZaZa Media. Pełniła tam funkcję specjalisty ds. public relations. Od marca 2015 do stycznia 2016 prowadziła cykl Odważ(e)ni w programie Dzień Dobry TVN. Od lutego 2016 roku pisze felietony dla portalu Cosmopolitan.pl. W tym samym roku nominowana była do nagrody Gwiazda Plejady w kategorii „Osobowość roku” plebiscytu Wielka Gala Gwiazd Plejady[1].

27 kwietnia 2016 roku, nakładem Wydawnictwa Muza, wyszła jej pierwsza książka Moja droga do nowego życia, w której aktorka opisuje swoje problemy z wagą.

Od 3 marca do 28 kwietnia 2017 roku brała udział w siódmej polsatowskiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, a jej partnerem tanecznym był Żora Koroliow[2], z którym zajęła czwarte miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 106 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *