Dominika Gwit i jej mąż w podróży poślubnej


Dominika Gwit (30 l.) jest świeżo upieczoną żoną. 7 lipca 2018 roku powiedziała „tak” swojemu ukochanemu Wojciechowi Dunaszewskiemu. Teraz małżonkowie przebywają w podróży poślubnej, skąd aktorka pochwaliła się gorącym zdjęciem w bikini!
Celebrytka nie posiada się z radości, że w końcu spełniła jedno ze swoich marzeń i wyszła za mąż. Ten dzień planowała bardzo długo i był on jednym z najszczęśliwszych w jej życiu.
„Ślub tylko potwierdził, że mam przy swoim boku mężczyznę, którego chcę codziennie widywać – budzić się przy nim, jeść śniadanie, śmiać się, ale też płakać” – powiedziała Dominika w najnowszym wywiadzie dla „Gali”.
Teraz, po hucznym weselu Wojtek i Dominika mogą cieszyć się sobą na rajskich wakacjach, na które się właśnie wybrali. Małżonkowie wypoczywają na Wyspach Kanaryjskich, czym pochwaliła się Gwit na swoim profilu w mediach społecznościowych.
Na jednym ze zdjęć pokazała, jak relaksuje się na plaży odsłaniając nieco więcej ciała. Widać, że urlop służy celebrytce, która w końcu mogła odpocząć po intensywnych przygotowaniach do ślubu.
Nie przejmuje się także zbędnymi kilogramami i nie wstydzi się pozować w bikini. W najnowszym wywiadzie znów podkreśliła, że będąc szczupłą, nie była do końca szczęśliwa.
„Zawładnęła mną mania odchudzania, stałam się swoim niewolnikiem. Gdziekolwiek się pojawiłam, rozmawiałam o diecie” – mówiła rozżalona Dominika.
Na szczęście znalazła kogoś, kto pokochał ją taką, jaka jest. Przy Wojtku nie musi się niczego wstydzić.źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Dominice
Dominika Gwit-Dunaszewska (ur. 22 czerwca 1988 w Gdyni) – polska aktorka, dziennikarka i pisarka.
Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, m.in. w roli bankierki w spektaklu Mały Książę oraz w głównej roli w musicalu Szach i Papuga. Aktorka zyskała popularność dzięki występowi w filmie Galerianki oraz pojawieniu się w serialach Przepis na życie i Singielka w stacji TVN.
W latach 2010–2014 była dziennikarką Polskiej Agencji Prasowej. Od 2014 do 2016 była związana z agencją PR ZaZa Media, pełniąc funkcję specjalisty ds. public relations. Od marca 2015 do stycznia 2016 prowadziła cykl Odważ(e)ni w programie Dzień dobry TVN. Od lutego 2016 pisze felietony dla portalu Cosmopolitan.pl. W tym samym roku nominowana była do nagrody Gwiazda Plejady w kategorii „Osobowość roku” plebiscytu Wielka Gala Gwiazd Plejady[1]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Wyspach Kanaryjskich
Wyspy Kanaryjskie (hiszp. Islas Canarias, oficjalna nazwa jednostki administracyjnej Comunidad Autónoma de Canarias) – archipelag górzystych wysp pochodzenia wulkanicznego położonych na Oceanie Atlantyckim na północny zachód od wybrzeży Afryki, zaliczanych do Makaronezji[1]. Wyspy te należą do Hiszpanii i tworzą 2 prowincje: Santa Cruz de Tenerife i Las Palmas de Gran Canaria.
Nazwa wysp pochodzi od łacińskiego słowa canis (pies), ponieważ na wyspach grasowały duże stada dzikich psów (co opisywał już Pliniusz). Nazwa ptaka „kanarek” pochodzi właśnie od nazwy archipelagu, nie zaś na odwrót.
Mieszkańcy wyspy określają siebie jako Kanaryjczyków (Canario), choć między sobą rozróżniają jeszcze drobniejsze „nacje”: Grancanarios – mieszkańcy Gran Canarii, Tinerfeños – to mieszkańcy Teneryfy, Conejeros – Lanzarote, Majoreros – Fuerteventury, Gomeros – Gomery, Palmeros – La Palmy, Herroños – Hierro. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz