Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik wzięli ślub

Dominika Gawęda z zespołu Blue Cafe wyszła za mąż za Macieja Szczepanika z zespołu Pectus! Ślub Gawędy i Szczepanika odbył się w sobotę, 30 lipca. Ceremonia zaślubin przebiegła w kameralnej, rodzinnej atmosferze i z dala od mediów. Parze zależało na tym, aby ślub jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. I faktycznie, udało się jej to do dostatniej chwili. O ślubie Dominiki dowiedzieliśmy się dopiero dzięki relacjom z Facebooka i Instagrama, które zamieścili niektórzy goście pary.
Ślub Gawędy i Macieja do ostatniej chwili trzymany był w największej tajemnicy! Uroczystość odbyła się w urokliwym miejscu między Warszawą a Krakowem. Co warte odznaczenia, wesele Dominice i Szczepanikowi zorganizował portal wedding.pl wraz z jego dyrektor kreatywną na czele, którą jest dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży! Przypomnijmy, że w serwis zainwestował sam Robert Lewandowski. Jak wyglądał ślub Gawędy i Maćka? Jak zaprezentowała się panna młoda i kto uszył jej suknię ślubną? Jak wyglądali tego dnia Dominika i Maciek? Kto zaprojektował suknię ślubną Gawędy? Kto pojawił się na weselu? Poznajcie wszystkie szczegóły ślubu wokalistki Blue Cafe!
Dominika i Szczepanik zdecydowali się na romantyczny ślub plenerowy w ogrodach Pałacu Chojnata. Para młoda wymarzyła sobie, że ich ślub odbędzie się w gronie jedynie najbliższych przyjaciół i rodziny, bez udziału mediów. Dzięki temu parze udało się utrzymać szczegóły uroczystości w tajemnicy do ostatniej chwili!
Gawęda poszła do ślubu w sukni zaprojektowanej przez Violę Piekut. Wybór projektantki nie był przypadkowy. Dominikę i Violę od wielu lat łączy przyjaźń. Piekut nieraz szyła też kostiumy sceniczne dla Gawędy. Patrząc na zdjęcia ze ślubu Dominiki i Macieja, widać, że panna młoda czuła się w swojej kreacji wspaniale!
Suknia ślubna Gawędy była niezwykle romantyczna, dziewczęca i subtelna. Kreacja w kształcie litery A podkreśliła atuty figury panny młodej, a także dodała jej wdzięku. Nie mniej elegancko prezentowała się także pan młody. Szczepanik na dzień ślubu wybrał dla siebie białą koszulę, czarny garnitur i muszkę w dokładnie takim samym kolorze.
Na ślubie Macieja i Dominiki bawili się nie tylko członkowie zespołów Blue Cafe i Pectus, ale także m.in. Viola Piekut i wizażystka gwiazd, Anna Ampulska.
Nowożeńcom gratulujemy.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia Dominiki
Dominika Gawęda-Szczepanik (ur. 30 kwietnia 1985 w Bielsku-Białej[1]) – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Blue Café.
W 2002 roku wygrała jeden z odcinków Drogi do Gwiazd. W 2004 roku w eliminacjach do programu Idol przeszła do drugiego etapu, ale nie zakwalifikowała się do półfinałów. Brała udział w programie Szansa na sukces, niedługo potem, tj. 1 stycznia 2006 roku, zostałą nową wokalistką grupy Blue Café, zastępując Tatianę Okupnik. Wcześniej rozwijała swoje umiejętności w innych zespołach muzycznych. W 2012 otrzymała nominację do Superjedynki w kategorii SuperArtystka[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Blue Café
Blue Café – polski zespół muzyczny, założony w 1998 roku w Łodzi przez Pawła Rurak-Sokala. Wykonuje muzykę pop z elementami acid jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich.
Na początku istnienia zespołu Paweł Rurak-Sokal, lider, klawiszowiec, kompozytor i aranżer utworów, zaprosił do współpracy wokalistkę Tatianę Okupnik oraz gitarzystkę Violę Danel (Sztendel). W tym czasie z formacją grali także: Marcin Fidos (kontrabas), Leszek Sokołowski (gitara), Kamil Bilski (saksofon altowy), Szymon Żmudziński (trąbka), Michał Niewiadomski (puzon), Ryszard „Kartn3y” Idziak (perkusja).
Pierwszy singel zespołu, „Español”, został wydany w sierpniu 2001 roku. Opublikowana rok później piosenka „Kochamy siebie…” stała się przebojem, a debiutancki album zatytułowany Fanaberia zwrócił uwagę słuchaczy i krytyków. Zespół otrzymał wówczas nagrodę Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii.W tym samym roku formacja wydała także kolejne single: „Łap mnie bejbe” oraz „I’ll Be Waiting”. W 2003 roku wydano reedycję krążka, który uzyskał status platynowej płyty w kraju[1].
Kilka słów z Wikipedii o Pectus
Pectus (z łac. pierś) – polski zespół pop-rockowy utworzony w 2005 roku w Rzeszowie.
W maju 2006 grupa utworem „Spacer” wygrała organizowany w Rzeszowie Carpathia Festival 2006[3][4]. W tym samym miesiącu zespół był gościem muzycznym w programie telewizyjnym TVN Kuba Wojewódzki[5]. W sierpniu 2006 roku wzięli udział w konkursie Przebojem na Antenę, który odbywa się corocznie w Hajnówce. Zdobyli drugie miejsce w konkursie oraz jedną z nagród głównych w wysokości 2500 zł.
Na początku stycznia 2007 roku nowym klawiszowcem grupy został Adrian Adamski zastępując grającego od 2005 roku Romana Kielara[6]. 10 stycznia grupa zakończyła prace nad minialbumem, na którym znalazło się pięć utworów. Materiał został nagrany w studiu Spaart w Boguchwale pod okiem Jacka Młodochowskiego[7]. Gościnnie na płycie zagrali Zbigniew Jakubek oraz Wojciech Horny. 22 kwietnia zakończyły się eliminacje do konkursu Debiuty 2007 na 44. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wśród dziesięciu wykonawców znalazł się zespół Pectus[8].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz