Doda i Emil Haidar są po ślubie?


doda-haidarKilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, jakoby Doda bardzo chciała jak najszybciej stanąć na ślubnym kobiercu. Wokalistce, która od kilku miesięcy spotyka się z biznesmenem Emilem Haidarem, zależało ponoć, aby w weselnym wyścigu pokonać swojego byłego męża, Radosława Majdana, i jego nową partnerkę, Małgorzatę Rozenek.
Zdaniem fanów gwiazdy, ślub Dody i Haidara mógł odbyć się nawet w miniony weekend, o czym świadczyć może krótki filmik, jaki opublikował na swoim profilu na Instagramie ukochany gwiazdy.
Emil zdaje na nim Rabczewskiej „sprawozdanie” ze sprzątania ich warszawskiego apartamentu. Jak nie trudno się domyślić, to właśnie na biznesmenie spoczął ciężar domowych obowiązków, a wokalistka raczej nie pali się do pomocy.
Uwagę fanów pary przykuła jednak jej krótka, ale wiele mówiąca odpowiedź na słowa partnera. Doda nazwała go bowiem… „mężem idealnym”!
Czyżby to oznaczało, że para rzeczywiście jest już po ślubie? Gwiazda na początku swojej znajomości z Haidarem zapowiedziała wprawdzie, że nie będzie opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym, jednak publikowane przez nią na bieżąco w sieci zdjęcia z ukochanym świadczą chyba o tym, że Dodzie bardzo ciężko jest trzymać w tych kwestiach język za zębami.
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz