Doda i Błażej Szychowski razem na zakupach


doda-szychowskiOsoby z otoczenia Dody od lat przyznają w rozmowie z tabloidami, że niezbyt dobrze radzi ona sobie z samotnością. Faktycznie, od początku jej aktywności w show biznesie – a zaczynała w 2002 roku w polsatowskim Barze, zapraszając swojego ówczesnego chłopaka na seks w toalecie – zawsze z kimś była. Sama siebie nazywa zresztą „związkoholiczką”. Małżeństwo Rabczewskiej z Majdanem było niekończącą się telenowelą, później związała się z Nergalem, a następnie z Błażejem Szychowskim. Podobno nadal jest „na każde jej skinienie”. Zobacz: „Doda musi mieć u boku faceta”

Bliscy Doroty podkreślają, że nie umie być sama i byleby tylko tego uniknąć jest w stanie zaakceptować obecność Błażeja. Przez jakiś czas opowiadała co prawda o nowym, bogatym chłopaku – naraziła się jednak tylko na kpiny ze strony „znajomych z branży”. Ostatnio znów była widywana w towarzystwie Szychowskiego. Zobacz: Doda i Błażej idą do kina na film z Nergalem! (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu Dodę i Błażeja zobaczyć można było na wspólnych zakupach w jednym z warszawskich centrów handlowych. Najpierw odwiedzili sklep z RTV i AGD – ona oglądała depilator, on suszarkę. Później poszli do kina.
Czyżby byli znów razem?
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono 110 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *