Demi Moore ma nowego partnera?


Demi Moore i Nick Jonas są razem?! Zachodnie media rozpisują się o domniemanym związku 55-letniej aktorki i 25-letniego wokalisty. Moore jest znana z zamiłowania do związków z młodszymi partnerami (była żoną młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera), natomiast Jonas w ostatnim czasie spotykał się ze starszymi od siebie Kate Hudson oraz Deltą Goodrem. Czyżby więc ta dwójka trafiła na sobie idealnie..?

Demi i Nick są parą? To, że 55-letnia aktorka lubi młodszych mężczyzn, nie jest żadną tajemnicą. Moore i o 16 lat od niej młodszy Kutcher byli małżeństwem przez 8 lat, po czym rozwiedli się w 2013 roku. Później Demi spotykała się z o 24 lata młodszym Vito Schnabelem (który dopiero co rozstał się z Heidi Klum) oraz Sean’em Friday. 25-letni Jonas słynie natomiast z zamiłowania do starszych kobiet. Wiązano go już z 38-letnią Hudson, czy 33-letnią piosenkarką Goodrem. Ta dwójka wydaje się więc być dla siebie stworzona!

Moore i Nick poznali się podobno dzięki córce aktorki – Rumer Willis:

“Rumer wie, że Demi lubi młodszych mężczyzn. Dowiedziała się też, że Nick jest wolny i ma już doświadczenia ze starszymi kobietami. Pomyślała, że może połączyć ich jakieś uczucie. Nick jest najmłodszym mężczyzną, z którym się spotykała, ale również jednym z najbardziej dojrzałych.”

Moore i Jonas, jak donosi RadarOnline, spotykają się w tajemnicy w mieszkaniu ich znajomego w Los Angeles. Demi po rozstaniu z Ashtonem, nie chce pokazywać się ze swoimi nowymi partnerami publicznie.

Pasują do siebie?
źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak, nowa dziewczyna, partnerka

Kilka słów z Wikipedii o Nicholasie

Nicholas „Nick” Jerry Jonas (ur. 16 września 1992 w Dallas[1]) – amerykański aktor, wokalista, autor tekstów i piosenek, znany przede wszystkim z występów w zespole Jonas Brothers, który współtworzył wraz z braćmi Kevinem i Joe[2].

W wieku 6 lat Nick został dostrzeżony przez agenta z Broadwayu (gdy razem z matką był u fryzjera, poproszono go o występ muzyczny)[3][4]. Efektem tego były jego liczne występy w musicalach, m.in. Piękna i Bestia oraz Opowieść wigilijna[5][6][7]. Sześć lat później Jonas wydał solową płytę Nicholas Jonas. W 2008 roku zagrał w filmie Camp Rock jako Nate. Od 2014 roku występuje w serialu Kingdom jako zawodnik MMA Nate Kulina[8]. Także w 2014 roku ukazał się drugi album solowy piosenkarza zatytułowany Nick Jonas. W 2015 roku wystąpił jako prowadzący Kids Choice Awards.

Kilka słów z Wikipedii o Demi

Demi Moore, właśc. Demetria Gene Guynes[1][2] (ur. 11 listopada 1962 w Roswell w stanie Nowy Meksyk) – amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa i telewizyjna, była modelka.

W 1986 znalazła się na liście 12. najbardziej obiecujących młodych aktorów, opublikowanej w numerze 38. John Willis’s Screen World oraz w rankingu 50 najpiękniejszych kobiet świata magazynu People, a także na 22. miejscu rankingu najgorętszych kobiet według VH1.

Większość swojego dzieciństwa i lat młodzieńczych spędziła w Perryopolis, w stanie Pensylwania wraz z bratem Morganem (ur. w lipcu 1967). Guynes, hazardzista, wielokrotnie w okresie jej dzieciństwa zmieniał pracę, co doprowadziło do przeszło 40 przeprowadzek rodziny. Matka Moore i ojczym byli alkoholikami.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 78 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *