Demi Moore i Masha Mandzuka są razem?


Demi Moore była żoną Bruce’a Willisa, spotykała się z Ashtonem Kutcherem i z Leonardo DiCaprio. Tym razem postanowiła związać się z kobietą. I chyba jest z nią szczęśliwa. Poznaj szczegóły romansu, o którym mówi całe Hollywood.

Demi Moore jest w związku z kobietą, a ich relacja trwa już dobrych kilka lat, poinformował Daily Mail. Wybranką Moore jest pochodząca z Serbii Masha Mandzuka. Okazuje się, że Demi i Masha są parą już od ponad 2 lat. Czy więc ukrywały swój związek? Niespecjalnie. W końcu wyszły razem na zakupy i nie uciekały od fotoreporterów. Po prostu Moore nie ma w zwyczaju komentować swojego życia prywatnego w mediach, tak więc nie mówiła o swojej nowej miłości – bo też nikt o to nie pytał. Dlaczego? Otóż nikt nie wiedział, że Demi jest zakochana i szczęśliwa! Tymczasem hollywoodzka gwiazda takich hitów, jak „Uwierz w ducha” czy „Niemoralna propozycja”, po wielu związkach z mężczyznami tym razem postanowiła związać się z kobietą. I chyba jest z nią szczęśliwa! Na zdjęciach, jakie paparazzi zrobili Demi i Mashy w Los Angeles, widać, że Moore czuje się przy partnerce swobodnie oraz że ma świetny kontakt z jej córeczką. Wiadomość o tym, że Demi jest w związku z kobietą, to prawdziwa sensacja w Hollywood. Nie dlatego, że jest to związek lesbijski, bo takich wśród największych gwiazd USA jest całkiem sporo (np. Ellen DeGeneres i Portia de Rossi, z kobietami żyją też Ellen Page oraz Cynthia Nixon) i nikogo to już nie szokuje. Ale dlatego, że Moore była dotychczas związana wyłącznie z mężczyznami. Jej mężem był Bruce Willis, z którym aktorka ma troje dzieci. Później była przez lata w związku z Ashtonem Kutcherem. Przypisywano jej też bliskie relacje z Leonardo DiCaprio, Emilio Estevezem, Nickiem Jonasem i Collinem Farrellem. Poza tym Moore zawsze uchodziła za wampa i za ucieleśnienie męskich marzeń. Cóż, jak widać, miłość nie wybiera i nigdy nie wiadomo, w kim ulokujemy swoje uczucia.

Masha Mandzuka ma 43 lata i pochodzi z Serbii. Jest o 13 lat młodsza od Moore. Mandzuka pracuje jako stylistka, ma też własną markę modową. Miała okazję ubierać takie gwiazdy, jak Rihanna, Drew Barrymore oraz Anne Hathaway. Masha ma pięcioletniego syna oraz dwuletnią córkę Rumi, dla której Demi jest podobno niczym druga matka. Podobno serbskie media wielokrotnie pisały o związku Moore i Mandzuki, a w Belgradzie, dokąd kobiety czasem razem latają, ich relacja nie jest dla nikogo tajemnicą.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Demi

Demi Moore, właśc. Demetria Gene Guynes[1][2][3] (ur. 11 listopada 1962 w Roswell w stanie Nowy Meksyk) – amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa i telewizyjna, była modelka.

W 1986 znalazła się na liście 12. najbardziej obiecujących młodych aktorów, opublikowanej w numerze 38. John Willis’s Screen World oraz w rankingu 50 najpiękniejszych kobiet świata magazynu „People”, a także na 22. miejscu rankingu najgorętszych kobiet według VH1.

Przyszła na świat w Roswell[4] w stanie Nowy Meksyk. Jej biologiczny ojciec lotnik United States Air Force Charles Harmon Sr.[5] porzucił jej matkę, Victorię Beverly (z domu King), jeszcze przed jej narodzeniem[6]. Wkrótce jej matka ponownie wyszła za mąż za Danny’ego Guynesa, specjalistę handlowego reklam w dziennikach. Większość swojego dzieciństwa i lat młodzieńczych spędziła w Perryopolis, w stanie Pensylwania wraz z bratem Morganem (ur. w lipcu 1967). Guynes, hazardzista, wielokrotnie w okresie jej dzieciństwa zmieniał pracę, co doprowadziło do przeszło 40 przeprowadzek rodziny. Matka Moore i ojczym byli alkoholikami. Oprócz tych osobistych niepowodzeń, młoda Moore miała również problemy zdrowotne, które obejmowały zaburzenia funkcjonowania nerek i stanu oka, wymagając dwóch oddzielnych operacji w celu poprawienia wzroku. W 1976 rodzina wreszcie osiadła w Los Angeles. W 1980 jej ojczym popełnił samobójstwo[7].

Kiedy miała szesnaście lat porzuciła szkołę Fairfax High School[8] w Los Angeles i podjęła pracę jako modelka[9]. W 1980 pozowała do serii nagich zdjęć, m.in. dla magazynu „Oui”. Zdjęcia te zostały ostatecznie opublikowane w czasopiśmie niemieckim, a później w Ameryce Północnej. Za namową przyjaciółki aktorki Nastassji Kinski[10][11] rozpoczęła karierę aktorską. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o homoseksualizmie

Homoseksualizm, homoseksualność (z greki ὁμόιος homoios = taki sam, równy oraz z łac. sexualis = płciowy) – relacja romantyczna, pociąg seksualny i/lub zachowanie seksualne pomiędzy osobami tej samej płci lub gender. Jako orientacja seksualna, homoseksualność jest „trwałym wzorcem emocjonalnego, romantycznego, i/lub seksualnego zaangażowania” ludzi tej samej płci. Odnosi się również do poczucia przynależności, zaangażowania i aktywności społecznej, oraz członkostwa w grupach, które podzielają te wzorce zaangażowania[1][2].

Obok heteroseksualizmu i biseksualizmu jest jedną z trzech głównych orientacji seksualnych w ramach kontinuum seksualnego[1].

Współcześnie używany termin – homoseksualizm – został ukuty w 1868 roku przez pisarza Karla Kertbenego jako przeciwieństwo heteroseksualizmu[23]. Jako termin medyczny słowo pojawiło się po raz pierwszy w 1892 w tłumaczeniu C.G. Chaddocka dzieła Kraffta-Ebinga Psychopathia Sexualis na język angielski, jednak z negatywną konotacją (jako patologia)[24][25]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 107 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *