Demi Moore i Alex Pettyfer są razem?


moore-pettyferDemi Moore znana jest z tego, że lubi młodszych facetów. Nikomu nie trzeba przypominać jej małżeństwa z młodszym o szesnaście lat Ashtonem Kutcherem. Teraz Moore co jakiś czas widywana jest w towarzystwie młodych i przystojnych mężczyzn.
Ponad rok temu romansowała z obecnym kochankiem Heidi Klum Vito Schnabelem. Niedawno, po otrzymaniu rozwodu z Kutcherem, dała się przyłapać przez paparazzich na plaży z Seanem Fridayem, w którym wcześniej podkochiwała się jedna z jej córek!
Teraz aktorka najwyraźniej postanowiła znaleźć sobie młodego kochanka z branży. Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, jej najnowszą zdobyczą jest 23-letni aktor Alex Pettyfer!
Jak podaje źródło portalu Pop Dust, byli oni widziani na jednej z imprez w Hollywood, gdzie zachowywali się ponoć jak para zakochanych – chętnie tańczyli ze sobą i nie szczędzili sobie czułości.
źródło: pomponik.pl
Biografia Alexa
Alexander Richard Pettyfer (ur. 10 kwietnia 1990 w Stevenage, Anglia) – brytyjski aktor.
Jest synem aktora Richarda Pettyfer i byłej modelki Lee Ireland. Alex mieszka z matką, ojczymem Michaelem Ireland oraz bratem Jamesem – synem matki z drugiego związku. Krótko uczęszczał do Millfield School, jednej z największych i najbardziej prestiżowych szkół w Anglii. Ma dwa psy – terriery Tysona i Wagglesa. Alex jest dyslektykiem i cierpi na astmę.
Już jako piętnastolatek wystąpił w filmie „Tom Brown’s Schooldays”, jako tytułowy Tom Brown. To właśnie w tym filmie zobaczył go Anthony Horowitz, autor cyklu powieści o Alexie Riderze. Pisarz, zachwycony talentem aktora, wybrał go do głównej roli w ekranizacji swej powieści. Pettyfer był brany pod uwagę do roli Eragona, jednak nie przyjął propozycji na korzyść Edwarda Speleersa – Alex panicznie boi się lotów samolotem, a koniecznie było, by poleciał samolotem do miejsca, w którym był nagrywany Eragon. W 2008 roku zagrał w filmie „Wild Child”, a w maju 2009 premierę światową miał film „Tormented”, był to jego pierwszy horror (wystąpiła w nim również Georgia King, którą Alex poznał na planie „Wild Child”). W 2011 roku wystąpił aż w trzech filmach: „Jestem numerem cztery” (na planie filmu poznał swoją byłą partnerkę, Diannę Agron), „Beastly” (razem z Vanessą Hudgens), a także „Wyścig z czasem” (gdzie zagrał u boku Justina Timberlake’a oraz Amandy Seyfried).
Filmografia
2014: Miłość bez końca jako David Axelrod
2013: Kamerdyner jako Thomas Westfall
2012: Magic Mike jako Adam
2011: Wyścig z czasem jako Fortis
2011: Bestia jako Kyle Kingston
2011: Jestem numerem cztery jako Numer Cztery
2009: Tormented jako Bradley
2008: Wild Child. Zbuntowana księżniczka jako Freddie
2006: Alex Rider: Misja Stormbreaker jako Alex Rider
2005: Tom Brown’s Schooldays jako Tom Brown
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz