Dawid Ozdoba opisał w książce związek z Edytą Herbuś


Ozdoba i HerbusDawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś (35 l.), wydał właśnie swoją pierwszą książkę. Striptizer opisał w niej m.in. szczegóły związku z obecną ukochaną Mariusza Trelińskiego (54 l.), dyrektora artystycznego Opery Narodowej w Warszawie. Będzie skandal?
Dawid Ozdoba już od jakiegoś czasu odgrażał się, że napisze książkę, w której opowie m.in. o swoim związku z Edytą Herbuś. Striptizer tak jak obiecał, tak zrobił i niedawno w księgarniach pojawiło się jego pierwsze wielkie dzieło.
Reklama

Ozdoba nie omieszkał w nim wspomnieć o uczuciu, jakie połączyło go z młodziutką i stawiającą wtedy swoje pierwsze kroki w stolicy tancerką, Edytą Herbuś. Dawid na kartkach swojego bestsellera opowiada o ich pierwszym spotkaniu i o tym, jak pomagał jej w załatwianiu pracy w Warszawie, co wcale nie było takie proste.

„Zapamiętałem jej śliczne, naturalne usta. Piękne oczy. To były jej początki w Warszawie. Boże, jaka dziewczyna!, pomyślałem i zaproponowałem odwiezienie po zdjęciach do domu” – wspomina Ozdoba.

Ich znajomość bardzo szybko się rozwijała. Po krótkim czasie para zamieszkała ze sobą. Dawid zapewnia, że cały czas chciał dla Edyty jak najlepiej i wspierał ją w walce o karierę.

„Zrobiłem Edycie pierwsze zdjęcia dosłownie pod drzewami, niedaleko jednej agencji. Miała wtedy na sobie kostium kąpielowy, wyglądała świetnie. Tak właśnie wyglądała debiutancka sesja mojej byłej partnerki” – tłumaczy Dawid.

Wszyscy jednak pamiętamy, że największym sukcesem tej pary było to niezapomniane nagranie:


źródło: pomponik.pl

Biografia Edyty

Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktorka, zwyciężczyni 2. Konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku, gdzie reprezentowała Polskę w parze z Marcinem Mroczkiem.

Odbyła dwuletnie studium charakteryzacji i wizażu teatralno–filmowego[1][2]. W wieku dziewięciu lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach[1][3].

Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich[1].

W 2004 zdobyła tytuł pierwszej wicemiss w polskiej edycji konkursu o tytuł Miss Hawaiian Tropic (Tropic Beauty)[4][1].

Ogólnonarodową popularność zyskała dzięki programom telewizyjnym. W 2005 i 2006 wystąpiła kolejno w drugiej i czwartej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Tańczyła z Jakubem Wesołowskim (zajęli 3. miejsce) oraz z Marcinem Mroczkiem (także zajęli 3. miejsce)[1]. W latach 2006–2007 prowadziła program W rytmie MTV[1]. W 2007 wzięła udział w pierwszej edycji programu Jak oni śpiewają, zajmując 4. miejsce. W 2008 razem z Maciejem Rockiem prowadziła program Przebojowe dzieci[5]. W tym samym roku w parze z Marcinem Mroczkiem wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji[6]. W 2010 zasiadła w jury programu Królowie Densfloru[7].

W październiku 2010, razem z Tomaszem Barańskim otworzyła szkołę tańca w podwarszawskim Otwocku[8]. Wystąpiła również w sesjach zdjęciowych do magazynów, w tym m.in. do czasopism Logo[9] i Joy[10]. Bierze udział w pokazach mody Joanny Przetakiewicz[11].

W 2011 otrzymała statuetkę Plejada Top Ten 2011[12].

30 maja 2015 odbyła się premiera spektaklu Diwa, w którym Herbuś u boku Małgorzaty Bogdańskiej zagrała główną rolę[13]. Jej występ spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 67 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *