Danny Jones i Georgia Horsley wzięli ślub


jones-horsleyGitarzysta zespołu McFly, Danny Jones i miss Anglii z 2007 r. Georgia Horsley wzięli ślub w sobotę 2 sierpnia 2014 r. w rodzinnej miejscowości Georgii w Malton w hrabstwie North Yorkshire. Para zaręczyła się w zeszłym roku a Jones ogłosił to na Twitterze.

Biografia Danny’ego

Danny Jones (ur. 12 marca 1986 w Bolton), angielski gitarzysta.
Człowiek o oryginalnym, chrapliwym głosie. Wraz z Tomem Fletcherem, Dougie Poynterem oraz Harry Juddem w 2004 roku założył brytyjską formacje McFly w której to głównie udziela się wokalnie[1]. Do sławy doszedł wraz z zespołem w 2004 roku, kiedy to grupa Busted zaprosiła ich na wspólne tournée po Wielkiej Brytanii.

Danny zaczął formować McFly w 2002 roku, kiedy przypadkowo dowiedział się, że Tom Fletcher szuka gitarzysty do nowej pop-rockowej grupy. Później wraz z James Bournem zaczęli pisać pierwsze piosenki dla nowej formacji. Obecnie w McFly Danny gra na gitarze, harmonijce, a przede wszystkim śpiewa.

Rodzinnym miastem Jonesa jest Bolton, a on sam jest zapalonym kibicem Bolton Wanderers. Jego ulubionym piosenkarzem jest Bruce Springsteen. Ulubionymi zespołami Dannego są The E-Street oraz The Who. Jego największym marzeniem było rozpoczęcie solowej kariery. Jednakże przyznał, że nie potrafiłby teraz zostawić McFly. Danny wcześniej próbował swych sił w zespole Y2K, który tworzył wraz z siostrą i przyjacielem. Jego motto to: “Traktuj innych tak, jakbyś sam chciał być traktowany”. Przedmiot, z którym nigdy się nie rozstaje, to kostka do gitary.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Georgii

Georgia Faye Jones (z domu Horsley) (ur. 6 grudnia 1986 roku w North Yorkshire, Anglia ) wygrała tytuł Miss Anglia 2007 i możliwość reprezentowania Anglii w Miss Świata 2007 korowód, który odbył się w Sanya, Chiny w dniu 1 grudnia tego roku.
Gruzja pochodzi z Malton i pracuje jako modelka i kwiaciarni. W wieku 2 lat, została wzięta pod Horsley szpitalu z powodu zapalenia opon mózgowych, lekarze i rodzina Gruzji wszyscy wierzyli, że była w porządku, a odzyskane, ale w czasie szkolnym sprawdzić zdrowia pielęgniarki szkolnej odkrył, że Gruzja była głucha na jej prawym uchu. Horsley dotrzymała głuchy cichy podczas prób panna Anglii, ale po nie słysząc jej numer, kiedy został wezwany do finałów ona wtedy zdecydował, że do czasu, aby powiedzieć wszystkim, i są czyste o tym. Gruzja jest bardzo pomocny i osób zmagających się z głuchotą. Ona ma 10 GCSE , to poziom w Sztuki , dwa jako poziomy w geografii i socjologii , dyplom w anatomii i fizjologii oraz Czerwony Krzyż terapeutyczna opieka Kurs kwalifikacyjny. Celem Horsley było kontynuować karierę jako mediów wizażystka i miała powodu, aby rozpocząć studia w zakresie projektowania i mediów makijażu na uczelni zanim zdobył tytuł panny Anglii . W 2013 McFly członkiem Danny Jones , Gruzji długoterminowe chłopak zaproponował podczas wakacji na Cyprze. Są one ustawione na ślub w sierpniu 2014 roku. [1] Gruzja Horsley jest współprowadzącym z W Radio Station ZARD ogromny pokaz radio, Gruzja i James -. którą współprzewodniczący prezentuje z James Gilmore [2]

Udział w Miss World 2007
Horsley ma jej sukces na jednym z szybkich imprez torowych przeprowadzonych podczas konkursu piękności, kiedy był jednym z najlepszych 18 półfinalistów z Miss World Talent .

Kontrowersje
Doniesiono na arenie międzynarodowej, kiedy przedstawiciele komitetu wybory Miss Anglii poprosił ją, aby “paść się” w celu uzyskania bardziej “kobiecy rysunek” oraz aby pomóc zakończyć anoreksję wśród modeli. Była nawet opisywany na Amerykańska sieć telewizyjna NBC ‘s Today show dla tej kwestii.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 80 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *