Courtney Stodden ma nowego partnera


Courtney Stodden (23 l.) nie rozpacza po rozstaniu z mężem. Znów jest zakochana! Amerykańska celebrytka pomimo młodego wieku ma już za sobą prawdziwy bagaż doświadczeń.

Jako 16-latka wyszła za mąż za starszego od niej o 34 lata aktora Douga Hutchisona. Choć prawie nikt nie wierzył, że będą ze sobą dłużej niż kilka miesięcy, oni wytrwali w małżeństwie siedem lat.

Rozstali się kilka miesięcy temu, niedługo po tym, jak Stodden poroniła.

Tuż po ogłoszeniu rozwodu celebrytka żaliła się w mediach, że wpadła w depresję.

Nie przeszkadzało jej to jednak w publikowaniu śmiałych fotek na Instagramie.

W zapomnieniu tamtych chwil pomógł jej chyba też nowy ukochany.

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że celebrytka znów jest zakochana. Teraz paparazzim udało się przyłapać ją z nowym partnerem na plaży, gdzie nie szczędzili sobie czułości.
źródło: pomponik.pl
tagi: Courtney i nowy chłopak

Biografia Courtney

Courtney Alexis Stodden (ur. 29 sierpnia 1994) – uczestniczka amerykańskich reality show, aktorka, modelka, artystka i krajowy rzecznik organizacji PETA, organizacji zajmującej się prawami zwierząt.

Po konkurowaniu w spektakularnych spektaklach w Waszyngtonie, wówczas 16-letnia Stodden zyskała międzynarodową uwagę, kiedy poślubiła wtedy 50-letniego aktora Douga Hutchisona w 2011 roku. Zainteresowanie mediów wokół Courtney i jej małżeństwa doprowadziły do jej pojawienia się w wielu seriach telewizyjnych reality, w tym w Couples Therapy (z Hutchisonem) i Celebrity Big Brother.

Stodden urodziła się 29 sierpnia 1994 roku w Tacoma w Waszyngtonie w rodzinie Alexa Stoddena [2] oraz Kristie Keller. Ma dwie starsze siostry, Ashley i Bretania. [3] Courtney opisuje swoje dzieciństwo jako „piękne i zabawne”, stwierdzając, że była „bardzo zepsuta ale w dobry sposób”. [4] Wychowała się w Ocean Shores w Waszyngtonie [5].

W 2011 roku Stodden powiedziała, że opuściła szkołę średnią, ponieważ została prześladowana „za to, jak wygląda”, [6] i kontynuowała naukę w prywatnej uczelni chrześcijańskiej [4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *