Colin Farrell i jego tajemnicza partnerka przyłapani przez paparazzi

Colin Farrell (41 l.) sfotografowany został pod jedną z restauracji w Los Angeles ze swoją obecną partnerką. Choć para spotyka się od dwóch lat, tożsamość dziewczyny nadal nie jest znana. W show Ellen DeGeneres aktor zdradził jedynie, że „tajemnicza nieznajoma” – jak wybranka aktora nazywana jest przez portale plotkarskie – jest spoza branży filmowej i na co dzień ciężko pracuje, przez co para widuje się dość rzadko. Pytany o imię, nabrał wody w usta.
Przypomnijmy, że 41-latek ma za sobą związek m.in. z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś, Angeliną Jolie, Britney Spears, Salmą Hayek i wiele romansów, które zakończyły się skandalami.
Kilka lat temu modelka „Playboya” Nicole Narain opublikowała nagranie z intymnych igraszek z gwiazdorem. Z kolei inna z kochanek, Dessarae Bradford, trzykrotnie oskarżała aktora o molestowanie seksualne. Jak będzie tym razem?
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Colinie
Colin James Farrell[1][2] (ur. 31 maja 1976[3] w Dublinie[4]) – irlandzki aktor filmowy i telewizyjny.
Jest najmłodszym synem Rity (z domu Monaghan) i Eamona Farrellów, irlandzkiego piłkarza grającego w latach 60. w irlandzkim klubie Shamrock Rovers[5]. Miał brata Eamona Farrella Jr., choreografa i nauczyciela dramatu[6], i dwie siostry – Catherine (ur. 1971) i Claudine (ur. 1973)[7]. Dorastał w Castleknock[8]. Studiował aktorstwo w Gaiety School of Drama w Dublinie.
Brał udział w przesłuchaniu dla kandydatów do irlandzkiego zespołu Boyzone, ale jego kandydatura została odrzucona, gdyż pozostali członkowie grupy bali się, że Farrell zdominuje cały boysband. Przez rok źródłem jego utrzymania był taniec w stylu westernowym. Potem wyjechał do Australii i został aktorem. Po raz pierwszy pojawił się na srebrnym ekranie w serialu BBC Ballykissangel (1996). Po roli w dramacie wojennym Kraina tygrysów (Tigerland, 2000) zdobył opinię jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia oraz nagrodę krytyków filmowych w Bostonie i Londynie.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz