Ciara i Russell Wilson wzięli ślub


Ciara i WilsonCiara (30 l.) wyszła za mąż za swojego ukochanego, gracza futbolu amerykańskiego, Russella Wilsona (27 l.).
Wokalistka w marcu tego roku pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym. Pokazała również zdjęcie z oświadczyn.
Teraz dowiadujemy się, że Ciara jest już mężatką! Gwiazda i jej ukochany pobrali się 6 lipca w Liverpoolu.
Jako że piosenkarka lubi dzielić się w mediach społecznościowych ważnymi momentami ze swojego życia, na jej Instagramie nie mogło zabraknąć zdjęcia z uroczystości.
Dzięki temu możemy podziwiać jej piękną suknię od Robero Cavalli.
Przypomnijmy, że świeżo poślubieni małżonkowie są parą od około roku. Wcześniej Ciara była związana z raperem Future, z którym ma dwuletniego syna.
Gratulujemy!
Ciara i Wilson slub
źródło: pomponik.pl i Instagram.com
tagi: wyszła za mąż, żona
Biografia Ciary
Ciara, właściwie Ciara Princess Harris (ur. 25 października 1985 w Austin w stanie Teksas[1]) – amerykańska wokalistka R’n’B.
Dzieciństwo
Jest jedynym dzieckiem Carltona i Jackie Harris. Ponieważ jej ojciec służył w amerykańskim wojsku Ciara dorastała w bazach wojskowych Niemiec, Nowego Jorku, Utah, Kalifornii, Arizony oraz Nevady[2]. Kiedy była nastolatką jej rodzina osiedliła się w Atlancie. Zainspirowana występami Destiny’s Child i Janet Jackson, związała swoją przyszłość z muzyką[2], wskazując Michaela Jacksona i Janet za swoich idoli[3]. Za swoje największe osiągnięcie zawodowe uważa nagranie piosenki wraz z Janet Jackson na jej krążek Discipline.
Kariera
2002–2003: Hearsay i kontrakt płytowy
Jako nastolatka, Ciara utworzyła wraz z dwiema koleżankami zespół Hearsay. Grupa nagrywała dema, jednak z czasem zespół rozpadł się[2]. Mimo tego, Ciara była nadal zdeterminowana by osiągnąć swój cel i podpisać kontrakt jako autorka tekstów. Pierwszym sukcesem była piosenka „Got Me Waiting” dla piosenkarki R&B Fantasii Barrino na jej debiutancki album Free Yourself[2]. W czasie gdy pisała piosenki dla innych poznała Jazzeiego Pha, zwanego przez nią „muzyczną bratnią duszą”. W 2002 dwójka nagrała cztery dema piosenek, „1, 2 Step”, „Thug Style”, „Pick Up The Phone” oraz „Lookin’ At You”, które znalazły się dwa lata później na jej debiutanckim albumie. Pierwsza piosenka została wydana jako drugi singiel i stała się hitem[2].
Po ukończeniu Riverdale High School w Riverdale w 2003, podpisała kontrakt z wytwórnią LaFace Records executive[4], by pod koniec roku całkowicie skupić się nad produkcją albumu. Na początku 2004 nagrała demo z producentem Seanem Garrettem. Niedługo po tym, demo zwróciło uwagę Lil Jona i stało się jej debiutanckim singlem. Raper stwierdził potem, że wiedział jak wielkim stanie się to hitem ze względu na podobieństwo do międzynarodowego hitu Ushera „Yeah!”[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)