Chodakowska: Jak przekonała męża do przyjazdu do Polski?


chodakowska-kavoukisEwa Chodakowska w zeszłym roku wyszła za Lefterisa Kavoukisa, greckiego trenera, którego poznała, gdy mieszkała w Helladzie. Słynna trenerka zdradziła, że nie było jej łatwo przekonać obecnego męża, aby zgodził się opuścić dla niej rodzinną Grecję, gdzie robił karierę jako trener personalny i prekursor zdrowego stylu życia.

– Nie było łatwo, bo tam już miał wypracowaną swoją pozycję. Był dobrze znany, był bardzo lubiany i szanowany. Było mu bardzo ciężko zostawić wszystko w wieku 37 lat. (…) Kiedy powiedziałam mu, że wracam w ogóle nie mógł zrozumieć mojej decyzji – powiedziała Chodakowska w programie Magdy Mołek „W roli głównej…”.

Sportsmenka wykorzystała podstęp, by Kavoukis chciał chociaż rozważyć przeprowadzkę do zimnej i szarej Polski. Chodakowska ustaliła z nim bowiem, że które z partnerów osiągnie przez rok w swoim kraju większy sukces, zdecyduje o dalszych planach obojga.

Oczywiście, to Ewa błyskawicznie stała się jedna z najpopularniejszych Polek i do niej przeprowadził się z Grecji Lefteris.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *