Chodakowska i Kavoukis świętują rocznice ślubu w Barcelonie


chodakowska-kavoukisEwa Chodakowska niedawno przeżyła ogromne rozczarowanie, gdy okazało się, że nie ma odpowiedniej wizy i nie może wjechać na teren Stanów Zjednoczonych. Zawód sportsmenki był o tyle większy, bo nie tylko miała wziąć w Las Vegas udział w światowym kongresie zorganizowanym przez markę Adidas, ale także chciała uczcić za oceanem drugą rocznicę ślubu.

Najwyraźniej jednak gwiazda nie dała się długo chandrze i postanowiła zadbać o odpowiednią oprawę swojego święta. Chodakowska i jej mąż, Lefteris Kavoukis, zdecydowali się więc na wyjazd do nieco bliższej, ale równie fascynującej Barcelony.

“Trenerka wszystkich Polek” zadbała, by pokazać fanom, jak spędza czas w hiszpańskim mieście. Ewa nie byłaby oczywiście sobą, gdyby trochę nie… poćwiczyła!

“To się porządziłam! Wiem, że niedziela, ale… Dowiedziałam się, że siłownia w moim hotelu jest czynna 24h… No to zeszłam zobaczyć, jak wygląda, a że byłam w stroju sportowym, to już nie mogłam sobie odpuścić! Ani żywej duszy, tylko ja i moja pasja! Spokojnie! Jem za trzy osoby na wakacjach, zatem mam co spalać” – napisała na Facebooku Chodakowska.

chodakowska-kavoukis-barcelona
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 85 razy, 1 wizyt dzisiaj)