Chiara Ferragni i Fedez wzięli ślub


Blogerka Chiara Ferragni i włoski raper Fedez wypowiedzieli kilka dni temu sakramentalne „tak” w malowniczej miejscowości Noto, na Sardynii. Blogerka zachwyciła suknią ślubną, którą zaprojektował jeden z francuskich domów mody. Kim jest mąż Ferragni? Kto zaprojektował jej suknię ślubną?
Najpopularniejsza blogerka na świecie i raper wzięli ślub 1 września 2018 roku. Chiara i Fedez pobrali się w miejscowości Noto, położonej na Sycylii. Najpierw młoda para zaprosiła gości na uroczystość zaślubin w Palazzo Ducezio, a następnie na zabawę do białego rana w Dimora delle Balze. Oprócz rodziny oraz przyjaciół młodej pary, na uroczystość zostały zaproszone znane osoby z branży mody oraz włoskiego przemysłu muzycznego. Jeśli chodzi o ślubne prezenty, to Ferragni i Fedez poinformowali, że wszystkie upominki, które otrzymają z okazji ślubu, przekażą potrzebującym. To w ostatnim czasie bardzo popularny zwyczaj wśród gwiazd.
Suknia Ślubna Chiary to dzieło Marii Grazii Chiuri, czyli dyrektor kreatywnej francuskiego domu mody, Dior. Projekt został utrzymany w klimacie haute cuture, czyli krawiectwa na najwyższym poziomie. Musimy przyznać, że suknia ślubna Ferragni naprawdę robiła wrażenie – sama blogerka przyznała, że jest to „suknia jej marzeń”. Zdecydowała się na białą kreację z długim rękawem, koronkową górą i niską stójką przy szyi. Pokaźnych rozmiarów dół sukni został wykonany z wielu warstw tiulu.
Sześć druhen Chiary, ubrała natomiast włoska projektantka Alberta Ferretti, która szkicem kreacji podzieliła się już wczoraj na Instagramie. Zostały one uszyte z różowej jedwabnej żorżety, mają koronkowe wstawki i dwa typy dekoltów: w serek oraz w kształcie serca.
Ferragni ma 30 lat i jest najpopularniejszą blogerką modową na świecie. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 14 mln użytkowników, jej wizerunek regularnie zdobi okładki najbardziej prestiżowych magazynów o modzie, ma swoją własną linię ubrań, butów i akcesoriów. Na swoim koncie na współprace ze słynnymi markami i domami mody. Chiara i Fedez spotykają się od 2016 roku, a zaręczyli się w maju 2017 roku, kiedy to raper poprosił blogerkę o rękę, podczas jednego ze swoich koncertów. W marcu 2018 przyszedł na świat ich synek, Leo.
Kim jest mąż Ferragni? Fedez to włoski raper, który tak naprawdę nazywa się Federico Leonardo Lucia. Ma 28 lat i w swojej ojczyźnie jest absolutną gwiazdą! Na Instagramie ma ponad 4 miliony fanów, a na koncie… pięć albumów, z czego trzy kilkakrotnie pokryły się platyną. Był nominowany do MTV European Music Awards. Ostatnio też Fedez zaprojektował kolekcję dla marki Bershka.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Chiarze
Chiara Ferragni (ur. 7 maja 1987 r.) jest włoskim przedsiębiorcą mody. Jest wpływową osobą, która współpracowała z markami mody i urody takimi jak Tod i Pantene za pośrednictwem swojego bloga The Blonde Salad. We wrześniu 2017 r. Ferragni zajęła pierwsze miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi mody magazynu Forbes.
Ferragni założyła swój blog o modzie w październiku 2009. W marcu 2011 r. Nowy Jork przedstawił ją jako „jedną z największych gwiazd roku stylu ulicznego” [8]. W grudniu 2011 r. Chiara została sprofilowana jako Blogger Of The Moment w Teen Vogue, a jednocześnie studentka prawa na Uniwersytecie Bocconi. [9] Nie uzyskała tytułu uniwersyteckiego [10]. W tym czasie blog Ferragni dotarł do ponad miliona unikalnych użytkowników i 12 milionów odsłon miesięcznie. [7] Do 2013 wygrywała różne konkursy na blogera roku. [7] W grudniu 2013 r. opublikowała książkę elektroniczną w języku włoskim w The Blonde Salad. Czytaj więcej (en)
Kilka słów z Wikipedii o Fedezie
Federico Leonardo Lucia (ur. 15 października 1989 w Mediolanie), znany pod pseudonimem Fedez to włoski raper. W 2011 roku wydał albumy Penisola che non c’è oraz Il mio primo disco da venduto, wydane jako darmowe cyfrowe pliki do pobrania. Jego pierwszy studyjny album, Sig. Brainwash – L’arte di accontentare, został wydany w 2013 roku i zadebiutował na pierwszym miejscu na włoskiej liście albumów. Album, w którym pojawiły się trzy single, w tym dziesiąty hit „Cigno nero” z Francescą Michielin, został później certyfikowany 3 razy platyną przez Federację Włoskiego Przemysłu Muzycznego.
W 2011 r. Fedez nagrał swój pierwszy album samowystarczalny z budżetem wynoszącym jedynie 500 €, Penisola che non c’è. [4] Płyta, wydana jako darmowe cyfrowe pobranie, składała się w całości z utworów o tematyce politycznej i społecznej. [4] [5] Później w 2011 roku Fedez podpisał kontrakt z wytwórnią Tanta Roba, założoną przez Guè Pequeno i DJ Harsh. Wytwórnia wyprodukowała jego drugi darmowy album, Il mio primo disco da venduto, wydany w formie cyfrowej w listopadzie tego samego roku. [6] Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz