Charlize Theron ma nowego chłopaka?


Czyżbyśmy mieli nową gorącą parę w Hollywood? Jak donosi kilka źródeł, Charlize Theron i Brad Pitt są parą. Piękna aktorka i przystojny aktor podobno spotykają się w sekrecie od miesięcy…
Theron i Pitt są parą? Wiele na to wskazuje. Według magazynu „People” między dwojgiem hollywoodzkich gwiazd zaczęło iskrzyć już sześć miesięcy temu, kiedy to spotkali się po raz pierwszy i od tamtej pory spędzają ze sobą sporo czasu. Para poznała się podczas kręcenia kampanii dla marki zegarków Breitling. Chociaż ani Brad, ani Charlize nie skomentowali plotek na temat związku, to jak twierdzi źródło magazynu, byli ostatnio widziani podczas randki w Chateau Marmont w Los Angeles. Jeśli plotki okazałyby się prawdziwe, oznaczałoby to pierwszy publiczny związek Brada od jego rozstania z Angeliną Jolie w 2016 roku. Jeśli chodzi o Charlize, aktorka jest singielką od 2015 r., kiedy to zerwała zaręczyny z Sean’em Penn’em.
„Nie mogli przestać się dotykać, a Brad ciągle trzymał ramię ramię na jej plecach. Brad wydawał się być naprawdę szczęśliwy” – donosi źródło 'The Sun’, opisując wspólną kolację pary.
Wygląda więc na to, że Pitt nareszcie zaczyna sobie układać życie osobiste. Po rozstaniu z Angeliną Jolie aktor najpierw podupadł na zdrowiu, a potem udzielił przejmującego wywiadu, w którym przyznał się do nadużywania alkoholu i marihuany. Ale w końcu wychodzi na prostą!


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Charlize
Charlize Theron (wym. afr. [ʃɐrˈlis ˈtron]; ur. 7 sierpnia 1975 w Benoni) – południowoafrykańska aktorka i producentka filmowa, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Monster. Od 24 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i ma amerykańskie obywatelstwo.
W 2003 roku otrzymała nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę seryjnej morderczyni Aileen Wuornos w filmie Monster (reż. Patty Jenkins, 2003). W 2006 roku była ponownie nominowana do Oscara za rolę w dramacie Daleka północ (reż. Niki Caro, 2005). Film opowiadał o głośnej pod koniec lat 80. w Stanach Zjednoczonych sprawie Lois E. Jenson przeciw Eveleth Taconite Co., która dotyczyła molestowania seksualnego.
W 2004 roku została uhonorowana Nagrodą im. Krzysztofa Kieślowskiego podczas festiwalu Camerimage w Łodzi.
W kwietniu 2006 roku zdobyła nagrodę Vanguard Award przyznawaną w ramach GLAAD Media Awards przez Gay & Lesbian Alliance Against Defamation za wybitne osiągnięcia aktorskie i za swoją postawę wobec mniejszości seksualnych[3]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Bradzie
Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1][2][3] (ur. 18 grudnia 1963 w Shawnee) – amerykański aktor i producent filmowy[4][5].
Przyszedł na świat w Shawnee w stanie Oklahoma w rodzinie baptystów[6] jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[7][8]. Wychowywał się z młodszym rodzeństwem – bratem Douglasem 'Dougiem’ Mitchellem (ur. 2 listopada 1966) i siostrą Julie Neal (ur. 1969). Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri[9]. W latach 1977-81 uczęszczał do Kickapoo High School[10] w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia[11], lecz w 1986, dwa tygodnie przed zakończeniem studiów, z 325 dolarami w kieszeni zdecydował się wyjechać do Los Angeles[12]. Początkowo sypiał na kanapie Melissy Etheridge[13]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz