Channing Tatum i Jessie J są razem?


Aktor znany z filmów „Step Up” i „Magic Mike” oraz autorka hitów „Price Tag” i „Flashlight” są parą. Jak donoszą zachodnie media, Channing Tatum i Jessie J spotykają się od miesięcy. Przypomnijmy, że gwiazdor zaledwie wiosną tego roku rozstał się z żoną po dziewięciu latach małżeństwa.

Jak donosi serwis Us Weekly, para umawia się ze sobą już od kilku miesięcy. Przypomnijmy, że Tatum wiosną tego roku rozstał się ze swoją żoną, Jenną Dewan po dziewięciu latach małżeństwa. Pięć miesięcy po ogłoszeniu separacji, małżonkowie mieli zdecydować że są już gotowi na spotykanie się z innymi osobami. Póki co, nie słyszeliśmy, aby Dewan wybrała swój obiekt zainteresowania, ale za to Channing był widziany w towarzystwie popularnej wokalistki, Jessie J. Jak donosi źródło zachodniego portalu, Channing i Jessie „spędzają dużo czasu razem, a on jest bardzo podekscytowany, kiedy ją widzi”’.

Tatum i Jessie J nie zostali jeszcze sfotografowani razem, ale jak pisze E! News, para była ostatnio widziana w restauracji Henry’s Tavern w Seattle w ubiegły weekend.

„Ciągle się uśmiechali i nie mogli od siebie oderwać wzroku”

Jessie J jest obecnie w trasie i podróżuje po całym kraju w ramach The R.O.S.E Tour. Channing był podobno widziany podczas jednego z koncertów wokalistki w ostatnich miesiącach.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Channingu

Channing Matthew Tatum[1][2][3] (ur. 26 kwietnia 1980 w Cullman[4][5] w stanie Alabama) – amerykański aktor, producent filmowy, tancerz i model[6]. Najbardziej znany jest z ról w filmach: Step Up: Taniec zmysłów (2006), G.I. Joe: Czas Kobry (2009), Wciąż ją kocham (2010), I że cię nie opuszczę (2012), 21 Jump Street (2012) i Magic Mike (2012)[7].

Urodził się w Cullman[8][9], w stanie Alabama, jako syn Kay (z domu Faust), pracowniczki linii lotniczej i Glenna Tatuma, który pracował w budownictwie[10][11]. Ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, francuskie i niemieckie[12]. Kiedy miał sześć lat, rodzina przeniosła się do Missisipi. Podczas dorastania cierpiał na ADHD i dysleksję[13][14].

Trenował futbol, piłkę nożną, baseball, grał w drużynie futbolowej. W 1998 roku ukończył Tampa Catholic High School[15][16]. Uczęszczał do Glenville State College w Glenville, gdzie otrzymał stypendium sportowe[17]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Jessie

Jessie J, właściwie Jessica Ellen Cornish (ur. 27 marca 1988 w Londynie) – brytyjska piosenkarka.

Urodziła się w dzielnicy Redbridge w Londynie. Jako niezwykle utalentowana jedenastolatka została wybrana do roli w produkcji Whistle Down the Wind Andrew Lloyda Webbera w teatrze West End[1][2][3].

Kształciła się w londyńskim Mayfield High School. Ma dwie siostry, od pięciu do siedmiu lat starsze od niej. Jak powiedziała w rozmowie z magazynem „The Independent”, obie siostry były najlepszymi uczennicami szkoły, zaś ona sama „nigdy nie była dobra w niczym”. W szkole lubili mnie, ponieważ byłam jedną z sióstr Cornish i oczekiwali, że będę taka jak one[4]. Wspomniała także, że od zawsze dobrze śpiewa, i że to jest „to coś”, co zawsze ją najbardziej pociągało, jednakże, została wyrzucona z chóru szkolnego za zbyt głośne śpiewanie[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 33 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *