Channing Tatum i Jenna Dewan są w separacji


Channing Tatum i Jenna Dewan nie są już razem! Gwiazdy filmu „Step Up” po prawie 9 latach małżeństwa ogłosiły separację. Z jakiego powodu? Sprawdź treść ich oficjalnego oświadczenia na temat rozstania.
Para, która poznała się na planie tanecznego filmu „Step Up”, pobrała się w 2009 roku. Aktorzy – oboje w wieku 37 lat – wychowują wspólnie córkę Everly, która w maju skończy 5 lat. Pierwsze plotki o ich rozstaniu pojawiły na początku marca, po tym jak Jenna pojawiła się na corocznej oscarowej imprezie „Vanity Fair” bez męża. Gwiazda tłumaczyła się wtedy, że tej nocy Channing zajęty był opieką nad ich dzieckiem. O swoim rozstaniu para poinformowała w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie aktora:

– Po pierwsze, dziwnie nam jest dzielić się tego typu informacjami, ale jest to konsekwencją życia, jakie wybraliśmy. […] Zdecydowaliśmy się rozstać jako para. Silnie zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu, odbyliśmy wspólnie wspaniałą podróż. Nic nie zmieniło się w tym, jak kochamy się nawzajem, ale miłość to piękna przygoda, która teraz kieruje nas na osobne ścieżki. U podstaw naszej decyzji nie stoją żadne tajemnice ani sprośne zdarzenia, po prostu dwoje najlepszych przyjaciół zdało sobie sprawę, że teraz czas na podarować sobie przestrzeń i pomóc sobie żyć tak szczęśliwie, jak to tylko możliwe. Nadal jesteśmy rodziną, zawsze będziemy oddanymi rodzicami dla Everly. Poza tym oświadczeniem nie będziemy komentowali całej sytuacji – czytamy w komunikacie byłej już pary.

Tatum i Dewan to kolejna para, która w ostatnim czasie zdecydowała się ogłosić swoje rozstanie z pomocą oficjalnego oświadczenia w internecie, aby uniknąć niepotrzebnych spekulacji. Przypomnijmy, że taką samą formę ogłoszenia światu wieści o zakończeniu związku wybrali niedawno także m.in. Zayn Malik i Gigi Hadid.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Channingu
Channing Matthew Tatum[1][2][3] (ur. 26 kwietnia 1980 w Cullman[4][5] w stanie Alabama) – amerykański aktor, producent filmowy, tancerz i model[6]. Najbardziej znany jest z ról w filmach: Step Up: Taniec zmysłów (2006), G.I. Joe: Czas Kobry (2009), Wciąż ją kocham (2010), I że cię nie opuszczę (2012), 21 Jump Street (2012) i Magic Mike (2012)[7].
Urodził się w Cullman[8][9], w stanie Alabama, jako syn Kay (z domu Faust), pracowniczki linii lotniczej i Glenna Tatuma, który pracował w budownictwie[10][11]. Ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, francuskie i niemieckie[12]. Kiedy miał sześć lat, rodzina przeniosła się do Missisipi. Podczas dorastania cierpiał na ADHD i dysleksję[13][14].
Trenował futbol, piłkę nożną, baseball, grał w drużynie futbolowej. W 1998 roku ukończył Tampa Catholic High School[15][16]. Uczęszczał do Glenville State College w Glenville, gdzie otrzymał stypendium sportowe[17].
Pracował jako dekarz, a następnie krótko jako striptizer pod pseudonimem 'Chan Crawford'[18] w lokalnym klubie nocnym, co stało się potem inspiracją dla jego roli Mike’a Martingano w filmie Magic Mike (2012)[19][20]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Jennie
Jenna Lee Dewan-Tatum (ur. 3 grudnia 1980 w Hartford) – amerykańska tancerka i aktorka.
Życiorys
Dewan-Tatum jest córką Darrylla Dewana i Nancy Lee Bursch Smith. Jej ojciec jest pochodzenia libańskiego i polskiego, a matka niemieckiego i angielskiego. Rodzice aktorki są rozwiedzeni.
Rozpoczęła swoją karierę jako tancerka, współpracowała z muzykami, takimi jak: Justin Timberlake, *NSYNC, Sean Combs, Ricky Martin, Billy Crawford i Janet Jackson, występując na ich koncertach i w teledyskach. Karierę aktorską zaczęła w 2005 tytułową rolą w horrorze Tamara. Spotykała się z Justinem Timberlakiem od marca 2002 do marca 2003 i Shane Westem od marca 2003 do sierpnia 2005. W roku 2010 pojawiła się w kontrowersyjnym wideoklipie do utworu Christiny Aguilery „Not Myself Tonight”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz