Cezary Pazura i jego partnerka spodziewają się dziecka?


pazura-zajacCezary (55 l.) i Edyta (29 l.) Pazurowie zawsze marzyli o dużej rodzinie. To pragnienie właśnie się spełnia, bo małżonkowie czekają na narodziny kolejnego dziecka. Wszyscy już zadają sobie pytanie, czy tym razem pojawi się kolejna dziewczyna, a może Antoni doczeka się brata? Jedno jest pewne, prócz wielu radości, to będzie dla nich także ciężki czas. Będą musieli pogodzić wiele obowiązków z narodzinami dziecka.
Wystarczyło jedno wigilijne zdjęcie z Dubaju odpowiednio podpisane, żeby być już pewnym, że Pazura i jego partnerka Edyta wkrótce po raz trzeci zostaną rodzicami. Pani Edyta na zdjęciu wygląda bardzo efektownie, a podpisy pod fotografią dopowiadają dużo, dużo więcej!
Edyta pozuje do niego w stroju kąpielowym. Żona aktora podpisała je po angielsku „Ciąża, kobieta w ciąży”! A sam aktor na Facebooku napisał:

„Wymarzony, cudowny prezent na Święta! Miejcie Wigilię tak udaną jak nasza. Dziękuję Edytko. Kocham nad życie! Szczęścia i miłości na Boże Narodzenie życzę Wam wszystkim. Wujek Czarek. Tata Czarek”.

Najbliższe miesiące będą zatem wyjątkowym czasem oczekiwania narodzin dziecka. Dla Cezarego to już czwarty potomek. Najstarsza jest Anastazja (27 l.), córka artysty z jego pierwszego małżeństwa. Obecnie z partnerką Edytką aktor ma dwójkę pociech: Amelię (8 l.) i Antoniego (5 l.). Jednak aktor z żoną nigdy nie kryli, że to nie jest koniec ich rodzicielskich planów i marzeń.

„W przyszłym roku czeka mnie dużo nowych projektów i wyzwań, a narodziny dziecka tylko bardziej mnie mobilizują” – napisał na Facebooku Pazura.

Chociaż wielokrotnie mówił, że nie wyobraża sobie świąt poza Polską, w tym roku razem z żoną i dziećmi zrobił wyjątek i poleciał na egzotyczną wycieczkę. W Dubaju znalazł czas na plażowanie, kąpiel w basenie z synem oraz na drobne wygłupy z córką. Na zdjęciach zamieszczonych w internecie dobrze widać, że czas spędzony z rodziną jest dla aktora bardzo ważny.
Jednak odtąd Dubaj będzie mu się kojarzył nie tylko z rodzinną wyprawą, ale też z cudownym czasem, kiedy mogli podzielić się razem z żoną fantastyczną informacją o oczekiwaniu narodzin ich trzeciego, tak przecież przez nich wymarzonego dziecka.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Cezarym
Cezary Andrzej Pazura (ur. 13 czerwca 1962 w Tomaszowie Mazowieckim) – polski aktor, komik, piosenkarz, reżyser oraz youtuber. Starszy brat Radosława Pazury, który również jest aktorem.
Pazura jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W 1986 roku ukończył PWSFTviT w Łodzi, jego praca magisterska nosiła tytuł „Mój błazen”.
Do 27. roku życia był ministrantem.
Początkowo związany był z teatrem, zaraz po ukończeniu szkoły rozpoczął pracę w Teatrze Ochoty w Warszawie, później w latach 1992–1993 pracował w Teatrze Powszechnym. Debiutował w 1986 roku w przygodowym filmie Waldemara Podgórskiego Czarne Stopy. W 2007 roku zadebiutował jako reżyser realizując jeden z odcinków Faceci do wzięcia. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT (2005–2013)[1].
Od marca 2008 do stycznia 2009 roku prowadził w telewizji Polsat teleturniej Strzał w 10. W 2010 roku zrealizował swój debiut reżyserski Weekend. Do współpracy zaprosił popularnych i komediowych aktorów polskich. W lipcu 2015 roku założył kanał w serwisie YouTube, na którym prowadzi video-bloga[2].
Kilka słów z Wikipedii o ciąży
Ciąża, brzemienność – okres od zapłodnienia bądź implantacji do porodu oraz całokształt zmian zachodzących w tym okresie w organizmie zapłodnionej kobiety.
U ludzi moment zapłodnienia uznawany jest za trudno uchwytny i dlatego za początek ciąży przyjmuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. I tu wartość obliczeń czasu trwania ciąży może być problematyczna, gdyż nie każda kobieta dzień ten sobie notuje. W takiej sytuacji czas trwania ciąży określa się na podstawie badań ultrasonograficznych płodu.
Okres ciąży ze względu na stopień jej rozwoju dzieli się na zarodkowy i płodowy lub bardziej utylitarnie na trymestry, czyli okresy po 3 miesiące. W pierwszych 3 miesiącach ciąża często bywa niezauważana, następne miesiące są łatwiejsze do utrzymania i diagnozowania.
Niektórzy naukowcy okres ciąży liczą od momentu zagnieżdżenia zarodka w ściance macicy[1], co uzasadniają w ten sposób, że wcześniejsze etapy (od zapłodnienia) zachodzą samoistnie dzięki właściwościom samego cyklu miesiączkowego (brak jakichkolwiek specyficznych zmian), a ok. 50%[2]–70%[3] zapłodnionych komórek nie ulega zagnieżdżeniu (ginie w sposób niezauważalny). Nawet po zagnieżdżeniu, na 1000 ciąż ok. 300 zakończy się przedwcześnie, resorpcją lub poronieniem samoistnym wskutek niezgodności immunologicznej, wad genetycznych i rozwojowych powodowanych przez różne czynniki, np. zatrucie alkoholem lub nikotyną. Spośród tych 300 przypadków w pierwszym miesiącu zginie ok. 112 zarodków, w drugim miesiącu – 72, w trzecim – 43, w czwartym – 24 reszta w pozostałych miesiącach ciąży[4].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz