Celine Dion i Pepe Munoz są razem?


Celine Dion to kanadyjska wokalistka, której kariera zaczęła się od wygranej w konkursie Eurowizji w 1988 roku. Dion, mimo że nie pochodziła z Europy, reprezentowała wówczas Szwajcarię i to dla tego kraju sięgnęła po najwyższy laur. Od tego czasu jej kariera zaczęła nabierać rozpędu, a o to, by wokalistyka rozwinęła całą paletę swoich możliwości, zadbał jej menadżer, Rene Angelil, który z czasem stał się też jej partnerem życiowym, a potem mężem. Rene po przegranej walce z rakiem zmarł jednak 14 stycznia 2016 roku. W dwa dni później odszedł także brat gwiazdy. Dion została wówczas doświadczona przez los podwójnie. Już się pozbierała po tych dwóch stratach?
Wszystko na to wskazuje. Celine powoli wraca do pełnej formy towarzyskiej i zawodowej. Piosenkarka najwyraźniej uporała się już z przeszłością. Od kilku tygodni Dion widywana jest z uśmiechem na twarzy. Fotoreporterów coraz bardziej zaskakują także jej odważne, szokujące niekiedy stylizacje. Jak się okazuje, nie tylko moda zajmuje ostatnio jednak głowę i serce gwiazdy. Celine coraz częściej widywana jest bowiem z młodym partnerem, przez co wzbudza niemałe poruszenie i ciekawość wśród swoich fanów. Co łączy tych dwoje?
Już od jakiegoś czasu 49-letnia Dion widywana jest w towarzystwie wysportowanego i niezwykle przystojnego tancerza, 32-letniego Pepe Munoza. Pepe jest jednym z członków zespołu tancerzy, którzy towarzyszą gwieździe podczas jej koncertów. Jak się jednak okazuje, para doskonale dogaduje się także poza sceną. Celine i Munoz co i rusz widywani są na wspólnych zakupach, spacerach, lunchach i kolacjach. Ze zdjęć opublikowanych przez agencje prasowe można wnioskować, że Dion w towarzystwie młodszego o 17 lat Munozy czuje się wyjątkowo dobrze. Czy to znaczy, że Pepe jest dla niej kimś więcej niż tylko kolegą z pracy?
Francuskie media, które śledziły poczynania pary podczas ostatniego Paris Fashion Week, nie mają wątpliwości, że Celine i Munoze łączy coś więcej niż tylko zawodowa relacja. Amerykański portal TMZ dementuje jednak te plotki i przekonuje, że Dion i Pepe jedynie się przyjaźnią, a jedyne, co ich głęboko łączy to bezkresna miłość do mody 😉
Jak jest rzeczywiście? Celine na pewno prędko tego nie zdradzi. W końcu światowe media znów zaczęły się nią intensywnie interesować. A przecież nic tak nie skupia na gwiazdach zainteresowania jak właśnie niepotwierdzone informacje o romansie ze znacznie młodszym kolegą z pracy.
Myślicie, że jeszcze nieraz zobaczymy Dion spacerującą z partnerem pod rękę po ulicach Paryża, Montrealu czy Nowego Jorku…?
źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner
Biografia Celine
Céline Marie Claudette Dion Angélil (ur. 30 marca 1968 w Charlemagne w kanadyjskiej prowincji Quebec)[2] – kanadyjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jedna z czołowych przedstawicielek adult contemporary[1]. Swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka w 1980 roku, po nawiązaniu współpracy z menadżerem i przyszłym mężem René Angélilem, który zastawił dom, aby sfinansować wydanie jej debiutanckiego albumu.
Dion zdobyła międzynarodową rozpoznawalność w latach 80., kiedy zaczęła wydawać swoje pierwsze francuskojęzyczne albumy oraz wygrała Yamaha World Popular Song Festival 1982 i 33. Konkurs Piosenki Eurowizji w 1988 roku, podczas którego reprezentowała Szwajcarię z utworem „Ne partez pas sans moi”[3][4]. W drugiej połowie lat 80. XX wieku. podpisała kontrakt z wytwórniami CBS Records i Epic Records, pod których szyldem wydała przełomowe w swojej karierze albumy, przynoszące jej tytuł jednej z najbardziej popularnych artystek w historii[5][6][7][8][9]. W 1999 roku ogłosiła zawieszenie kariery i skoncentrowanie się na życiu rodzinnym po tym, jak u jej męża zdiagnozowano raka[5]. Trzy lata później wokalistka postanowiła powrócić na scenę, podpisując kontrakt na występy w Koloseum, znajdującym się w Caesars Palace w stanie Nevada[10][11].
Za działalność na rzecz ojczyzny, rozpowszechnianie języka francuskiego oraz podtrzymywanie i rozsławianie tradycji, kultury francusko-kanadyjskiej otrzymała wiele odznaczeń i wyróżnień, w tym m.in. Order Kanady, Order Quebecu, honorowy doktorat kanadyjskiego Uniwersytetu w Laval oraz francuską Legię Honorową. W swojej karierze otrzymała także pięć Nagród Grammy, przyznawanych przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, w tym m.in. w kategorii Album Roku za płytę Falling into You oraz Nagranie Roku za przebój „My Heart Will Go On”[7][12]. W 2004 roku została wyróżniona przez Międzynarodową Federację Przemysłu Fonograficznego tytułem artystki, której nakład ze sprzedaży albumów przekroczył liczbę największą w historii, osiągając wówczas wynik ponad 175 milionów sprzedanych egzemplarzy[13], jednakże w 2014 roku tenże tytuł przyznano Madonnie, której nakład ze sprzedaży wydawnictw muzycznych sięgnął liczby ponad 305 milionów egzemplarzy, według Księgi rekordów Guinnessa. Zdaniem owego informatora, Céline Dion jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w historii z sumą ponad 200 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie[14]. Niektóre źródła podają jednak, że liczba sprzedanych przez nią płyt wynosić może nawet 220 milionów sztuk[15].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz