Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: już po kryzysie


zeta-jones-douglasCatherine Zeta-Jones (47 l.) i Michael Douglas (72 l.) przetrwali poważny kryzys małżeński.
W ubiegłym roku media huczały na temat poważnego kryzysu w małżeństwie aktorów. Mówiło się, że ponoć są bliscy rozwodu.
Później para niemal zupełnie zniknęła z show-biznesu. Przestali się pojawiać na imprezach branżowych, rzadko też udzielali wywiadów.
Jak się okazuje, zdążyli przez ten czas odbudować swoją relację i po kryzysie nie ma już ani śladu, o czym świadczą zdjęcia z ostatniej imprezy.
Zeta-Jones i Douglas czule patrzyli sobie w oczy i nie szczędzili drobnych czułości.
Mamy nadzieję, że nie dopadnie ich już żaden kryzys!
źródło: pomponik.pl
Biografia Catherine
Catherine Zeta-Jones (ur. 25 września 1969 w Swansea jako Catherine Jones) – brytyjska aktorka filmowa, mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Chicago.
Urodziła się w Swansea w Walii, w Wielkiej Brytanii. Jej ojciec David „Dai” Jones, z pochodzenia Walijczyk, pracował w fabryce cukierków, a jej matka, Patricia (z domu Fair), była szwaczką[1]. Już w dzieciństwie chciała zostać aktorką, regularnie występowała w kółku aktorskim zorganizowanym przy kościele w Swansea. Mając 15 lat wyjechała do Londynu, gdzie w wieku 17 lat otrzymała pierwszoplanową rolę Peggy Sawyer w musicalu 42nd Street[2].
W 1989 udała się do Francji, gdzie wystąpiła w swoim pierwszym filmie fabularnym, Baśnie tysiąca i jednej nocy, w którym zagrała Szeherezadę[3]. Przełomem w jej karierze była rola w Masce Zorro, gdzie wystąpiła u boku Antonio Banderasa[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Michaela
Michael Kirk Douglas (ur. 25 września 1944 w New Brunswick) – amerykański aktor i producent filmowy.
Jest starszym z dwóch synów hollywoodzkiego aktora Kirka Douglasa i Diany Dill. Ma młodszego brata Joela (ur. 23 stycznia 1947) oraz dwóch młodszych braci przyrodnich z drugiego małżeństwa ojca z Anne Buydens; Petera Vincenta (ur. 23 listopada 1955) i Erica Anthony’ego (ur. 21 stycznia 1958, zm. 6 lipca 2004). Uczęszczał do Choate Rosemary Hall w Wallingford, w hrabstwie New Haven, w stanie Connecticut.
W 1962 rozpoczął swoją karierę ekranową, jako asystent reżysera westernu Ostatni kowboj (Lonely Are the Brave, 1962), z udziałem swojego ojca, Geny Rowlands i Waltera Matthau. Debiutował rolą kierowcy jeepa w dramacie wojennym Rzut jak gigantyczny cień (Cast a Giant Shadow, 1966), u boku ojca i Angie Dickinson. W 1968 ukończył wydział sztuk dramatycznych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara, w stanie Kalifornia. Aktorstwa uczył się także w nowojorskich American Place Theatre i The Neighborhood Playhouse oraz Eugene O’Neill Theater Center w Waterford, w stanie Connecticut.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz