Cameron Diaz i Benji Madden wzięli ślub


diaz-maddenTuż przed Gwiazdką amerykańskie media podały, że Benji Madden i Cameron Diaz zaręczyli się. Para ponoć planowała wziąć ślub pod koniec stycznia. Dowiedzieliśmy się właśnie, że ceremonia odbyła się już wczoraj. Gwiazdorzy złożyli przysięgę w ogrodzie ogromnej posiadłości należącej do aktorki. Zaproszono na nią 100 najbliższych im osób, które posadzono za udekorowanymi kryształami stołami pod wielkim, białym namiotem. Na ślub Diaz i Madden zaprosili między innymi Samanthe Ronson, Gwyneth Paltrow i Reese Witherspoon.
Druhnami panny młodej były Drew Barrymore i Nicole Ritchie, zaś świadkiem pana młodego jego brat. Znajomi pary, którzy zostali zaproszeni na ceremonię, powiedzieli w rozmowie z US Weekly, że ślub był planowany i przygotowywany od miesięcy.
Nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Rozpoczęliśmy nową podróż życia otoczeni rodziną oraz przyjaciółmi – powiedziała Diaz w krótkim komentarzu dla magazynu People.
Nowożeńcom Gratulujemy.
źródło: pudelek.pl
Biografia Cameron
Cameron Michelle Diaz (ur. 30 sierpnia 1972) – amerykańska aktorka i modelka. Zyskała sławę w latach 90., dzięki rolom w filmach Maska, Mój chłopak się żeni oraz Sposób na blondynkę. Od tego czasu wystąpiła w m.in.: Aniołkach Charliego, Vanilla Sky i Gangach Nowego Jorku, a także dubbingowała postać księżniczki Fiony w serii animowanej Shrek. Diaz była czterokrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu.
Diaz urodziła się w San Diego, w stanie Kalifornia jako córka Billie i Emilio (1949–2008) Diazów[1][2]. Jej ojciec, urodzony w okolicach Los Angeles, miał pochodzenie hiszpańsko-kubańsko-amerykańskie, natomiast wśród przodków matki byli Anglicy, Niemcy oraz Czirokezi[3][4][5][6]. Cameron ma dwójkę starszego rodzeństwa: Chimene i Michaela. Diaz uczęszczała do Long Beach Polytechnic High School.
Kariera
Modeling
W wieku 16 lat Diaz rozpoczęła karierę jako modelka, podpisując kontrakt z Elite Model Management. Rok później pojawiła się na okładce magazynu Seventeen w wydaniu z lipca 1990 roku.
Przez kilka kolejnych lat występowała w kampaniach takich marek, jak m.in. Calvin Klein oraz Levi’s.
Aktorstwo
W wieku 21 lat Cameron wzięła udział w castingach do filmu Maska. Nie mając żadnego doświadczenia aktorskiego, bazowała wyłącznie na rekomendacji agencji modelek Elite[7]. Po przyznaniu jej głównej roli kobiecej, zapisała się na profesjonalne warsztaty aktorskie. Maska stał się jednym z najbardziej dochodowych obrazów 1994 roku i przyniósł Cameron kilka nominacji do nagród MTV[8][9].
W przeciągu następnych trzech lat Diaz grała w niskobudżetowych, niezależnych produkcjach, wśród których były: Kolacja z arszenikiem (1995), Piętno Minnesoty (1996), Ta jedyna (1996), Klucze do miasta (1996) oraz Życie mniej zwyczajne (1997).
Cameron powróciła do popularnego kina rolami w filmach Mój chłopak się żeni (1997), a także Sposób na blondynkę (1998), za którą otrzymała nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki w musicalu lub komedii. W 1999 roku jej występ w Być jak John Malkovich spotkał się z pozytywnymi ocenami krytyków, przynosząc nominacje do Złotego Globu, a także nagród Gildii Aktorów Filmowych oraz BAFTA.
Krótko po tym Diaz wystąpiła w kolejnych hitowych produkcjach: Męska gra (1999) oraz Aniołki Charliego (2000), stając się jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Pozycję tę umacniały następne role, a w tym w Vanilla Sky, za którą w 2001 roku zyskała nominacje do m.in.: Złotego Globu, a także nagród Gildii Aktorów Filmowych, Saturna i Amerykańskiego Instytutu Filmowego. W tym samym roku Cameron podjęła się dubbingowania postaci królewny Fiony w obrazie animowanym Shrek; za udział w produkcji otrzymała 10 milionów dolarów.
W 2003 roku Diaz zdobyła kolejną nominację do Złotego Globu, za występ w Gangach Nowego Jorku Martina Scorsese. Z kolei rola w Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość uczyniła z niej trzecią aktorkę w historii, która za jedną rolę otrzymała wynagrodzenie w wysokości 20 milionów dolarów. Cameron zagrała następnie w filmach Siostry (2005) oraz Holiday (2006), a także użyczyła głosu Fionie w kolejnych częściach Shreka: Shrek 2 (2004) i Shrek Trzeci (2007). Za dubbingowanie Shreka Trzeciego Diaz otrzymała rekordową kwotę 30 milionów dolarów[10]. Aktorka miała szansę ponownie wystąpić u boku Jima Carreya, tym razem w obrazie Dick i Jane: Niezły ubaw, jednak odrzuciła propozycję na rzecz roli w Siostrach. W 2008 roku Cameron zagrała w komedii Co się zdarzyło w Las Vegas, a w 2009 roku premiery miały dwa filmy z jej udziałem: dramat Bez mojej zgody oraz thriller The Box. Pułapka.
22 czerwca 2009 roku Diaz odsłoniła swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame[11].
W 2010 roku Cameron ponownie wcieliła się w królewnę Fionę w Shrek Forever After, a także wystąpiła u boku Toma Cruise’a (po raz pierwszy od czasu Vanilla Sky) w filmie Wybuchowa para.
Życie osobiste
Cameron Diaz pozwała American Media Incorporated, wydawcę The National Enquirer, po tym, jak na stronie internetowej magazynu pojawił się artykuł, jakoby aktorka zdradzała swojego ówczesnego partnera, wokalistę Justina Timberlake’a[12]. Diaz wygrała proces o zniesławienie, zaś czasopismo wystosowało oficjalne przeprosiny wobec niej oraz przyznało, że informacje były nieprawdziwe[12].
W 1992 roku Diaz wystąpiła w wideo She’s No Angel, reprezentującym pornografię zawoalowaną, autorstwa fotografa Johna Ruttera. W 2003 roku sąd przychylił się do wniosku aktorki, która pozwała Ruttera, domagając się zakazu rozpowszechniania materiałów związanych z She’s No Angel. Jednak rok później wideo było dystrybuowane przez rosyjską stronę internetową[13][14].
W jednym z wywiadów Diaz wypowiedziała się na temat swojej znajomości języka hiszpańskiego: „Myślę, ‚Boże, to wszystko brzmi tak znajomo. Rozumiem, co mówisz, naprawdę. Po prostu nie mogę odpowiedzieć ci po hiszpańsku. Z trudnością mówię poprawnie po angielsku.’ Nie dorastałam w społeczności kubańskiej. Właściwie, to dorastałam na plażach Kalifornii Południowej. Mam kubańskie pochodzenie, ale należę do trzeciego pokolenia.”[15]
W wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych z 2000 roku, Diaz otwarcie popierała kandydaturę Ala Gore’a[16]. Aktorka zaangażowała się również w działania Iraq and Afghanistan Veterans of America, pierwszej i największej organizacji non-profit dla weteranów wojen w Iraku i Afganistanie, występując publicznie w roli adwokata rodzin żołnierzy.
W artykule magazynu „Time” z 1997 roku zamieszczono informację, że aktorka cierpi na mizofobię[17]. Jednak w 2009 roku, pytana o tę kwestię, Diaz zaprzeczyła, twierdząc, że „krótki komentarz, który poczyniłam 12 lat wcześniej na temat łazienek publicznych został znacznie wyolbrzymiony”[18].
15 kwietnia 2008 roku ojciec aktorki, Emilio Diaz, zmarł w wieku 58 lat, w wyniku zapalenia płuc[19].
Związki
W latach 1990-1995 Diaz spotykała się z bezrobotnym studentem Mattem Hansonem[20]. W 1995 roku rozpoczął się jej trzyletni związek z Mattem Dillonem, aktorem, którego poznała na planie filmu Sposób na blondynkę[20]. Następnie, w okresie 1999-2003, Cameron spotykała się z wokalistą Jaredem Leto. Przez kolejne trzy lata, 2003-2006, jej partnerem był Justin Timberlake. W październiku 2004 roku Diaz i Timberlake użyli siły wobec fotografa czekającego na nich przed hotelem oraz zniszczyli jego aparat. Zdjęcia tego incydentu opublikowane zostały przez magazyn Us Weekly, a reprezentanci pary tłumaczyli, że dwójka poddała się złym emocjom wywołanym przez natrętnego fotografa[21]. W okresie od lipca 2010 roku do września 2011 roku, Diaz pozostawała w związku z graczem drużyny baseballowej New York Yankees, Alexem Rodriguezem[22].
Dochody
Diaz należy do czołówki najlepiej opłacanych oraz najlepiej zarabiających aktorek Hollywood.
Według CBS, Cameron może liczyć na gażę w wysokości powyżej 15 milionów dolarów za udział w jednym projekcie, zajmując tym samym 3. miejsce na liście najlepiej opłacanych aktorek[10]. Forbes uznał Diaz za najlepiej zarabiającą aktorkę w okresie od czerwca 2008 do czerwca 2009, z rocznym dochodem w wysokości 50 milionów dolarów[23][24][25]. W przeciągu kolejnych 12 miesięcy, czyli od czerwca 2008 do czerwca 2009, dochód Cameron wyniósł 20 milionów dolarów, co pozwoliło jej na zajęcie 5. pozycji wśród najlepiej zarabiających aktorek tego okresu[26]. Z kolei w zestawieniu Forbesa dotyczącym okresu od czerwca 2009 do czerwca 2010, Diaz uplasowała się na 2. miejscu listy najlepiej zarabiających aktorek, z rocznym dochodem w wysokości 32 milionów dolarów[27]. W 2012 roku magazyn umieścił ją na 59. pozycji najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym zarobkiem 34 milionów dolarów[28].
Filmografia

Rok Film Rola Informacje
1994 Maska Tina Carlyle Nominacja – MTV Movie Award dla najlepszego debiutu
Nominacja – MTV Movie Award dla najbardziej pożądanej kobiety
Nominacja – MTV Movie Award dla najlepszej sekwencji tanecznej (z Jimem Carreyem)
1995 Kolacja z arszenikiem Jude
1996 Ta jedyna Heather
Piętno Minnesoty Freddie Clayton
Urwanie głowy Nathalie
Klucze do miasta Trudy
1997
Mój chłopak się żeni Kimberly Wallace ALMA Award dla najlepszej aktorki
Blockbuster Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej w komedii
Nominacja – Nagroda Satelita dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Życie mniej zwyczajne Celine Naville Nominacja – MTV Movie Award dla najlepszej sekwencji tanecznej (z Ewanem McGregorem)
1998 Las Vegas Parano reporterka telewizyjna
Sposób na blondynkę Mary Jensen American Comedy Award dla najzabawniejszej aktorki drugoplanowej
Blockbuster Award dla najlepszej aktorki w komedii
New York Film Critics Circle Award dla najlepszej aktorki
Teen Choice Award dla najohydniejszej sceny
MTV Movie Award dla najlepszej aktorki
Nominacja – Złoty Glob dla najlepszej aktorki w filmie komediowym lub musicalu
Nominacja – ALMA Award dla najlepszej aktorki
Nominacja – MTV Movie Award dla najlepszego pocałunku filmowego
Nominacja – MTV Movie Award for Best Comedic Performance
Nominacja – MTV Movie Award dla najlepszego duetu filmowego
Nominacja – Teen Choice Award dla najlepszej aktorki
Gorzej być nie może Laura Garrety
1999 Man Woman Film celebrytka cameo
Być jak John Malkovich Lotte Schwartz Nominacja – Nominacja – Złoty Glob dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – BAFTA Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – American Comedy Award dla najzabawniejszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Chlotrudis Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Las Vegas Film Critics Society Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Online Film Critics Society Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Satelita dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Nagroda Gildii Aktorów Filmowych dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Nagroda Gildii Aktorów Filmowych dla najlepszej obsady filmowej
Męska gra Christina Pagniacci ALMA Award dla najlepszej aktorki
Blockbuster Entertainment Award dla najlepszej aktorki
Na pierwszy rzut oka Carol Faber
Sekret Faith
2000 Aniołki Charliego Natalie Cook Nominacja – Satelita dla najlepszej aktorki
Nominacja – Kids’ Choice Award dla najlepszej aktorki filmowej
Nominacja – Saturn dla najlepszej aktorki drugoplanowej
2001
Shrek królewna Fiona głos
Vanilla Sky Julie Gianni Boston Society of Film Critics Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Chicago Film Critics Association Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Złoty Glob dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Nagroda Amerykańskiego Instytutu Filmowego dla najlepszej aktorki
Nominacja – ALMA Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Broadcast Film Critics Association Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Phoenix Film Critics Society Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Saturn dla najlepszej aktorki drugoplanowej
Nominacja – Nagroda Gildii Aktorów Filmowych dla najlepszej aktorki drugoplanowej
2002 Ostrożnie z dziewczynami Christina Walters Nominacja – Teen Choice Award dla najlepszej aktorki w komedii
My Father’s House dziewczyna cameo
Raport mniejszości kobieta w metrze
Gangi Nowego Jorku Jenny Everdeane Nominacja – Złoty Glob dla najlepszej aktorki drugoplanowej
2003 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość Natalie Cook Imagen Foundation Award dla najlepszej aktorki
Nominacja – Kids’ Choice Award dla najlepszej aktorki filmowej
2004 Shrek 2 królewna Fiona głos
2005 Siostry Maggie Feller Nominacja – Imagen Foundation Award dla najlepszej aktorki
2006 Holiday Amanda Woods Nominacja – ALMA Award dla najlepszej aktorki
2007 Shrek Trzeci królewna Fiona głos
2008 Co się zdarzyło w Las Vegas Joy McNally Nominacja – Teen Choice Award dla najlepszej aktorki w komedii
2009 Bez mojej zgody Sara Fitzgerald Nominacja – ALMA Award dla najlepszej aktorki
The Box. Pułapka Norma Lewis
2010 Shrek Forever After królewna Fiona głos
Nominacja – Annie dla najlepszej aktorki głosowej w pełnometrażowym filmie animowanym
Wybuchowa para June Havens
2011 Zielony Szerszeń Lenore Case
Zła kobieta Elizabeth Halsey Teen Choice Award dla najlepszej aktorki komediowej
Nominacja – ALMA Award dla najlepszej aktorki w musicalu lub komedii
2012 Jak urodzić i nie zwariować Jules
Gambit, czyli jak ograć króla PJ Puznowski
2013 Adwokat Malkina

Telewizja

Rok Tytuł Rola Informacje
2007 Pada Shrek Fiona film telewizyjny
2008–2009 Saturday Night Live Kiki Deamore 3 odcinki
2009 Ulica Sezamkowa ona sama 2 odcinki
2010 Top Gear gwiazda w segmencie „Star in a Reasonably-Priced Car” odcinek 5., seria 15.
Shrek ma wielkie oczy Fiona film telewizyjny

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Benjiego
Benji Madden, właśc. Benjamin Levi Combs (ur. 11 marca 1979, w Waldorf w stanie Maryland) – amerykański gitarzysta i wokalista zespołu Good Charlotte, który współtworzy ze swoim bratem bliźniakiem Joelem.
Syn Robin Madden i Roger Combs. [ 2 ] Ma starszego brata o imieniu Josh, który pomaga zaprojektować swój DCMA Collective linię odzieży. Madden ma również młodszą siostrę, Sarę. Madden udział La Plata High School w La Plata, Maryland .
Kariera
W filmie z 2001 roku nie jest kolejna komedia dla kretynów , Benji, Joel, a pozostałe członkowie Good Charlotte wykonane w epizodzie jako pasma na szkoły bal . Madden się kolejny występ w 2006 r. filmu Material Girls z bratem Joela. [ 3 ]
Madden rozpoczął linię ubrań o nazwie MADE Odzież wraz z jego braci Joela i Josh. „Made” oznacza wolę walczyć i umierać za tych, którzy Cię kochają. Linia jest teraz martwy. Na początku 2006 roku, wykonane Odzież stał DCMA Collective . Linia jest własnością siebie, jego bracia Joel i Josh i przyjaciel Tal Cooperman. Zbiorcze DCMA sklep został otwarty w Los Angeles, w Kalifornii , w dniu 15 marca 2008 roku. [ 4 ]
Jeszcze grając w Good Charlotte, Joel Madden i wziąć udział w projekcie grupy boczne zwany Zmarli Kierownictwo . Madden był współscenarzystą i współproducentem niektóre z piosenek na Hilary Duff ‚s Most Wanted (2005) kompilacji albumu. On również współautorem piosenkę dla Paris Hilton jest reality show „My New BFF”. [ 5 ] Występował jako wokalista zapasowej dla takich artystów jak MxPx , Kill Hannah , Apoptygma Berzerk , Mest , The 69 Eyes , Sean Kingston , Three 6 Mafia , Chamillionaire , i Matisyahu . [ 6 ] Od września 2009 Madden dołączył do zespołu Taintstick , komorą przez radiowy talk show, profesjonalny zawodnik MMA i pro skater, Jason Ellis .
W dniu 3 kwietnia 2010 r., Benji uczestnikiem w meczu bokserskim z MTV i VH1 gospodarza Riki Rachtman w Ellismania 5: Zdobądź te burdy. Imprezę poprowadził Jason Ellis na Wspólnego w Hard Rock Hotel and Casino w Las Vegas . Rachtman się kilka publicznych wypowiedzi przeciwko Benji i Good Charlotte przed walką, prawdopodobnie aby rozwścieczyć Benji i spowodować, żeby wyczerpać się na początku walki. Benji pokonać Rachtman przez nokaut 1 minutę i 42 sekund do pierwszej rundy.
Madden był także sędzia na 10. [ 7 ] i 11 [ 8 ] roczny Niezależne Music Awards wspierania karier niezależnych artystów.
W dniu 11 listopada 2011 roku i Joel wydała bezpłatny mixtape o nazwie „The Madden Brothers Przed Tom 1″ zawiera nowych artystów bracia byli osobiście zainteresowani Ich brat Josh Madden pomógł wyprodukować mixtape.
W grudniu 2011 roku ogłoszono, że Benji i Joel nagrywasz album akustyczny, który ukaże się gdzieś w 2012 roku.
W 2012 pojawił się na Benji serialu, The Voice Australii , obok Joela i jest jego mentorem.
Na początku 2013 roku, Benji pomógł napisać Dzisiaj Alive utwór jest „awaria”, a także pojawił się w teledysku do tej piosenki, a także śpiewa w kierunku końca.
W 2014 roku, artysta elektronicznej muzyki tanecznej TJR wydał utwór „Come Back Down”, w którym znajduje Benji na wokalu ścieżki.
Życie prywatne
Obecnie mieszka w Beverly Hills w Kalifornii . W sierpniu 2011 roku, jego brat Joel powiedział w wywiadzie radiowym australijski że Benji był autentycznie szukają nieruchomości australijskiego może zadzwonić do domu.
W styczniu 2008 roku, media poinformował, że Madden i jego narzeczona dawna, australijski starlet Sophie Monk , nie podzielone. [ 9 ] W odpowiedzi na pogłoski, przedstawiciel Good Charlotte powiedziała Us Weekly : „Benji Madden i Sophie Monk są razem i bardzo szczęśliwy. ” Jednak w połowie lutego został oficjalnie ogłoszony przez Sydney środka Monka, że „Sophie i Benji oficjalnie podzielone. Decyzja była wzajemna i pozostają polubownego”. [ 10 ] Madden następnie dnia Paris Hilton od lutego do listopada 2008 roku. [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] Madden też dnia osobowość telewizyjna Holly Madison , od grudnia 2009 do stycznia 2010 roku. [ 14 ] Jednak pozostają one bardzo bliskimi przyjaciółmi.
Madden jest zapalonym kolekcjonerem Living Dead Dolls . W jednym z odcinków MTV Cribs on zademonstrował swoją ogromną kolekcję. On jest znany z wielu tatuaży, w tym tatuaż Ben Franklin , który obejmuje całe jego powrót. [ 15 ]
Madden jest zagorzałym fanem MMA i boks. On brał udział w kilku amatorskich walk od 2010 roku. Dorastając w Maryland Madden został fanem Baltimore Orioles.
Występy wokalne

Rok Song Artist(s) Album
2001 „Let’s Go” X-Ecutioners
2002 „January” Goldfinger Open Your Eyes
2003 „Jaded (These Years)” Mest Mest
„It’s Alright” MxPx Before Everything & After
„On the Outs”
2004 „Are You Ready?” Hazen Street Hazen Street
„All That”
„Last Train Home” Lostprophets Start Something
2007 „Tightly Wound” MxPx Secret Weapon
„Sex Without Love” Ben Lee Ripe
2008 „My Own Way” Three 6 Mafia Last 2 Walk
2009 „Apollo (Live On Your TV)” Apoptygma Berzerk Rocket Science
„Darkness Into Light” Matisyahu Light
„Dead N’ Gone” The 69 Eyes Back in Blood
„Shoulda Let U Go” Sean Kingston Tomorrow
„Snowblinded” Kill Hannah Wake Up the Sleepers
2013 „Breakdown” Tonight Alive
2014 „Come Back Down” TJR[17]

Występy gościnne

Rok Utwór Wykonawca Album
2009 „10 Miles Wide” Escape the Fate This War Is Ours
„Apollo (Live On Your TV)” Apoptygma Berzerk Rocket Science
2007 „Tightly Wound” MxPx Secret Weapon
„Sex Without Love” Ben Lee Ripe
2004 „Are You Ready?” Hazen Street Hazen Street
„All That”
2003 „Jaded (These Years)” Mest Mest
2002 „January” Goldfinger Open Your Eyes

Filmografia
film

Rok Tytuł Role Notes
2001 Not Another Teen Movie Prom band member
2006 Live Freaky Die Freaky Interrogator #1 Voice only
Material Girls Mistaken valet #2
Fast Future Generation Himself
2007 Punk’s Not Dead
2008 Paris, Not France
2009 6 Beers of Separation

Telewizja

Rok Tytuł Role Notes
2004 Punk’d Himself 1 episode
2009 Australian Idol Himself (guest judge) 2 episodes

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Tagi: and

Dodaj komentarz