Brooklyn Beckham i Chloe Moretz są razem


moretz-beckhamNajstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, Brooklyn, skończył w tym roku 15 lat. Chłopak odziedziczył urodę po rodzicach i wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów.

Jak donosi brytyjski The Mirror, Brooklyn spotyka się ze starszą o dwa lata Chloe Moretz. Amerykańska aktorka znana jest z ról w filmach takich jak Mroczne cienie, Kick-Ass czy Carrie. Poznali się trzy miesiące temu na paryskim Tygodniu Mody i od tego czasu są parą. Teraz postanowili spędzić razem wakacje w Los Angeles.

Dużo rozmawiają i spędzają wspólnie sporo czasu – relacjonuje źródło magazynu. Chodzą na spacery, na plażę, robią to, co zwykłe nastolatki. Victoria i David dali im swoje błogosławieństwo.
źródło: pudelek.pl

Biografia Chloe

Chloë Grace Moretz (ur. 10 lutego 1997 w Atlancie) − amerykańska aktorka. Znana z filmów i seriali (m.in. Sherri Maltby w Gotowe na wszystko),Debiutowała w filmie Amityville w 2005 roku w wieku 8 lat. Największą popularność zyskała dzięki roli Carrie Fuller w Agent XXL 2 (Big Momma’s House 2) z 2006 roku. W 2010 roku zagrała Mindy Macready/Hit girl w filmie Kick-Ass. Zagrała również Abby w filmie Pozwól mi wejść. W roku 2012 wystąpiła u boku Johnny’ego Deppa w filmie Mroczne cienie, gdzie wcieliła się w rolę nastoletniej Carolyn Stoddard. Zagrała również w filmie Hugo i jego wynalazek. Ma czterech braci oraz dwa psy. Jej najstarszy brat Trevor Duke Moretz ukończył profesjonalną szkołę aktorską w Nowym Yorku i zajął się szkoleniem siostry w aktorstwie.

Podkładała głos pod postać Lady Emily Kaldwin w grze Dishonored. W 2013 zagrała główną postać w horrorze Carrie oraz ponownie wcieliła się w rolę Hit Girl w drugiej odsłonie filmu Kick-ass.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 184 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *