Britney Spears i Sam Asghari: Gwiazda o partnerze


Britney Spears (35 l.) już nie ukrywa nowej miłości. Przeciwnie, chętnie opowiada o nowym ukochanym!
Piosenkarka, która wielokrotnie zawodziła się na swoich byłych partnerach, nie ustaje w poszukiwaniach tego jedynego.
Obecnie jest związana z przystojnym modelem Samem Asgharim (22 l.), którego poznała na planie teledysku do swojej piosenki „Slumber Party”.
Początkowo gwiazda nie chciała opowiadać o swoim związku. Teraz jednak już otwarcie mówi o tym romansie.
„Zaczęło się od krótkiej rozmowy. Na początku była to zwykła znajomość, dopiero z czasem zaczęliśmy coś do siebie czuć” – powiedziała w wywiadzie dla stacji radiowej „103.3 AMP”.
Zdradziła również, że to ona zrobiła pierwszy krok!
„Po kilku miesiącach od naszego poznania znalazłam w portfelu przypadkowo kartkę z jego numerem telefonu. Pomyślałam, że był taki słodki i miły i po chwili namysłu zadzwoniłam do niego” – wyznała.
pomponik.pl
Biografia Britney
Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb[2]) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance[1], tancerka, działająca w przemyśle rozrywkowym od 1992 roku. Nazywana „Księżniczką Popu”[3][4][5][6] ze względu na duże sukcesy muzyczne. Została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako nastoletni artysta z największą liczbą sprzedanych albumów i singli w historii[3][7] za przekroczenie sumy 100 milionów egzemplarzy albumów na całym świecie według Nielsen SoundScan, które podaje, że jest przy tym najmłodszą artystką w dziejach przemysłu muzycznego, osiągnąwszy ten wynik. Większość źródeł podaje, że jej wydawnictwa muzyczne sprzedały się w liczbie ponad 200 milionów egzemplarzy (100 milionów albumów i 100 milionów singli)[8][9][10][11], co stanowi jeden z najwyższych wyników w historii muzyki rozrywkowej i drugi co do wielkości po Madonnie, obok Céline Dion[12] i Mariah Carey[13] spośród artystów płci żeńskiej w dziejach. Jest zaliczana do grona artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w latach 90. XX wieku[14]. Wpłynęła znacząco na odrodzenie się popu w tejże dekadzie[15]. Czasopismo muzyczne Rolling Stone podsumowało karierę Britney Spears słowami: „Jedna z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek XXI wieku. Na początku pełna niewinności i doświadczenia, otworzyła nową erę w muzyce i zrewolucjonizowała popowy przemysł, inicjując powstanie nowej odmiany tego nurtu – teen pop”[16].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)