Bradley Cooper i jego partnerka zostali rodzicami


Shayk CooperSą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu i właśnie zostali rodzicami. Znamy płeć i imię dziecka Iriny Shayk i Bradley’a Coopera.
Hollywoodzki aktor i pochodząca z Rosji topmodelka spotykają się od kwietnia 2015 roku. Wcześniej kojarzeni byli z licznych, opisywanych przez prasę romansów. Dlatego wiadomość o tym, że postanowili założyć rodzinę, okazała się niemałym szokiem dla ich fanów. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat pod koniec marca, jednak informacja przedostała się do mediów dopiero niedawno. Sami zainteresowani niczego oficjalnie nie skomentowali.
Z informacji „E!News” wynika, że Irina i Bradley są rodzicami dziewczynki, która nazywa się Lea de Seine Shayk Cooper. Według informatora programu parę widziano ostatnio z dzieckiem podczas pobytu w Wenecji. 42-letni gwiazdor i 31-letnia modelka nie kryją szczęścia i podobno już myślą o rodzeństwie dla córki.
– Są wzruszeni, szczęśliwi, bardzo się kochają. Rodzina jest dla nich priorytetem – podsumował.
Gratulujemy!
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Iriny
Irina Shayk, właśc. Irina Walerjewna Szajchlisłamowa, ros. Ирина Валерьевна Шайхлисламова (ur. 6 stycznia 1986 w Jemanżelinsku w Rosji) – rosyjska modelka[1].
Irina Szajchlisłamowa urodziła się w Jemanżelinsku w Rosji jako córka pianistki uczącej w przedszkolu i górnika. Jej ojciec był Tatarem[2], jej matka jest Rosjanką. Ma starszą siostrę, Tatjanę. Szajchlisłamowa rozpoczęła grę na fortepianie w wieku 6 lat. W wieku dziewięciu lat kontynuowała naukę w szkole muzycznej, uczyła się tam 7 lat. Grała na fortepianie i śpiewała w chórze. Jej ojciec zmarł z powodu powikłań zapalenia płuc, gdy miała 14 lat. Po ukończeniu szkoły średniej studiowała marketing. W 2004 roku wygrała konkurs piękności „Miss Czelabińsk”.
źródło: pl.wikipedia.org
Biografia Bradleya
Bradley Charles Cooper[1][2] (ur. 5 stycznia 1975[3] w Filadelfii[4]) – amerykański aktor i producent filmowy[5], także scenarzysta, reżyser i kaskader, szczególnie znany z roli Phila Wennecka w komedii Kac Vegas; nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę cierpiącego na chorobę dwubiegunową Patricka „Pata” Solatano Juniora w filmie Poradnik pozytywnego myślenia (2012)[6][7], za rolę agenta FBI – Richi’ego DiMaso w American Hustle: Jak się skubie w Ameryce (2013)[8] i za postać snajpera Chrisa Kyle’a w Snajperze (2014)[9][10].
Urodził się w Filadelfii, w stanie Pensylwania jako syn Glorii (z domu Campano), która pracowała w lokalnej filii NBC[11], i Charlesa Johna Coopera (1939-2011)[12], maklera w Merrill Lynch Wealth Management[13]. Dorastał w pobliskich wspólnotach w stanie Pensylwania – Jenkintown i Rydal[14]. W 1997 ukończył z wyróżnieniem anglistykę na Uniwersytecie Georgetown[15]. Po przeprowadzce do Nowego Jorku, w 2000 roku otrzymał tytuł magistra sztuk pięknych w szkole aktorskiej Actors Studio Drama School uniwersytetu New School Univeristy [16].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz