Brad Pitt ma nową partnerkę?


Brad Pitt i jego była partnerka Angelina Jolie zdecydowali się rozstać pod koniec 2016 roku, po 12 latach związku. To Jolie złożyła pozew rozwodowy, jak wtedy mówiła „dla dobra rodziny”. Pitt pozostał z zarzutami o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec dzieci i choć ostatecznie oczyszczono go ze wszystkich zarzutów, Brad sam przyznał, że nie był święty. Aktor nadużywał alkoholu i marihuany. Tym samym wziął na siebie dużą część winy za rozpad jego rodziny. I choć ciężko w to uwierzyć, Brangelina się rozpadła i wszystko wskazuje na to, że Pitt znalazł nową partnerkę. Kim jest Ella Purnell – młodsza od niego o 32 lata?

Purnell to nowa dziewczyna Brada? Wszystko na to wskazuje! Jak donoszą zachodnie media, 53-letni Pitt jest oczarowany młodszą od niego o 32 lata aktorką. Dziewczyna wywarła na nim wrażenie błyskotliwą osobowością i umiejętnościami aktorskimi. Co więcej, jego gust do urody kobiet nic a nic się nie zmienił… Ella wygląda niemal jak sobowtórka Angeliny! Dziewczyna zagrała nawet młodą wersję Jolie w filmie Czarownica. Co jeszcze wiemy o nowej miłości Brada?

„Brad jest tak oczarowany, że zatrudnił Ellę do swojego nowego projektu, a ona jest zachwycona i zaszczycona jego zainteresowaniem. Angelina jest wściekła, że Brad ugania się za kimś kto grał jej młodszą wersję. Dodatkowo nie podoba jej się 32-letnia różnica wieku pomiędzy byłym mężem i jego nową znajomą. Brad zdaje sobie sprawę z tej różnicy wieku i wie, że ludzie będą patrzeć na ich relację jak na kryzys wieku średniego, ale jest nią naprawdę zafascynowany. Nie tylko fizycznie. Uwielbia jej zabawną i błyskotliwą osobowość oraz niezwykłe umiejętności aktorskie” – donosi Hollywood Life.

Purnell to 21-letnia brytyjska aktorka. Jej debiut filmowy miał miejsce w 2010 roku, kiedy to wystąpiła w dramacie science fiction Nie opuszczaj mnie. Zagrała wtedy u boku nominowanych do Oscara: Keiry Knightley, Carey Mulligan oraz Andrew Garfielda. Oprócz tego pojawiła się w takich produkcjach jak Kick-Ass 2, Churchill, czy filmie Tima Burtona Osobliwy dom pani Peregrine. W 2014 roku zagrała młodszą wersję tytułowej postaci w filmie Czarownica, gdzie główną rolę grała Jolie.

Jak myślicie, czy doniesienia prasy mogą okazać się prawdziwe? Czy Ella rzeczywiście zastąpi Angelinę i zajmie miejsce u boku Pitta?
źródło: gala.pl
tagi: nowa dziewczyna, nowy chłopak partner

Biografia Elli

Ella Purnell (ur. 17 września 1996) to angielska aktorka, która pojawiła się w filmach Never Let Me Go (2010), Maleficent (2014) i Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (2016).

Purnell urodziła się w Londynie, gdzie obecnie mieszka z matką. Ma trzech młodszych braci. Uczęszczała do Forest School, a wcześniej uczęszczała do City of London School for Girls. Uczestniczyła w zajęciach tygodniowych w Young Theatre School, studiując aktorstwo, śpiew i taniec, a wcześniej była reprezentowana przez ich wewnętrzny agencje talentów, Young 'Uns (znana jako Sylvia Young Agency). Teraz jest jednak reprezentowana przez The Rights House. Brała udział w Młodzieżowym Teatrze Islington.

W roku 2008 pokonała setki innych dziewczynek w roli Olivera! w Theatre Royal, Drury Lane w Londynie [1] Była jedną z niewielu dziewczyn, które pojawiły się w zespołach dla dzieci i pozostawały w programie przez rok.

Pod koniec swego czasu w Oliver!, zdobyła rolę Młodego Ruth w filmie Never Let Me Go Marka Romanka – film fabularny oparty na uznanej książce Kazuo Ishiguro [2]. To była główna rola, w której Ella zagrała młodszą wersję postaci Keira Knightley; scenariusz jest ustawiony na pierwszą połowę w internacie w Hailsham, gdzie głównymi bohaterami są dzieci, a w drugiej połowie opowiada o ich życiu po opuszczeniu szkoły.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Brada

Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1][2][3] (ur. 18 grudnia 1963 w Shawnee) – amerykański aktor i producent filmowy[4][5].

Przyszedł na świat w Shawnee w stanie Oklahoma w rodzinie baptystów[6] jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[7][8]. Wychowywał się z młodszym rodzeństwem – bratem Douglasem 'Dougiem’ Mitchellem (ur. 2 listopada 1966) i siostrą Julie Neal (ur. 1969). Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri[9]. W latach 1977-81 uczęszczał do Kickapoo High School[10] w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia[11], lecz w 1986, dwa tygodnie przed zakończeniem studiów, z 325 dolarami w kieszeni zdecydował się wyjechać do Los Angeles[12]. Początkowo sypiał na kanapie Melissy Etheridge[13].

Miał studiować reklamę i grafikę w Art Center College of Design w Pasadenie, jednak ostatecznie przez sześć lat uczył się aktorstwa pod opieką Roya Londona. W międzyczasie podjął pracę jako kierowca limuzyny, rozdawał próbki papierosów, a także ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował sieć restauracji El Pollo Loco[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *