Brad Pitt i Neri Oxman są razem?

Brad Pitt układa swoje życie osobiste. Po rozstaniu z Angeliną Jolie aktor najpierw podupadł na zdrowiu, a potem udzielił przejmującego wywiadu, w którym przyznał się do nadużywania alkoholu i marihuany. Ale w końcu wychodzi na prostą! Pitt i Neri Oxman to nowa „gorąca para” w Hollywood. Kim jest nowa dziewczyna Brada? Sprawdź!
Nareszcie! Wielu obawiało się, że aktor i producent nie da sobie rady po rozstaniu z Angeliną Jolie. Dla gwiazdy Pitt całkowicie zmienił swoje życie i porzucił poprzednią partnerkę, Jennifer Aniston. Przez ponad 10 lat Brad i Angelina byli nierozłączni, aż nagle gruchnęła wiadomość, że się rozwodzą. Świat był w szoku, bo razem z sześciorgiem swoich dzieci (biologicznych i adoptowanych) uchodzili za rodzinę idealną. Po tym, jak ogłoszono publicznie, że Jolie i Pitt się rozwodzą, kolejne fakty dotyczące ich życia prywatnego zaczęły wychodzić na jaw. Podobno Angelina była potwornie zazdrosna o Brada i nie dogadywała się z nim w kwestii wychowywania dzieci. Pitt chciał dla nich większej dyscypliny, ona pragnęła, by nic ich nie ograniczało. Okazało się także, że Brad nadużywał alkoholu i marihuany, do czego sam przyznał się w wywiadzie. Dziś mówi się, że Jolie ma nowego partnera i myśli o ślubie. Za to o Bradzie było nieco ciszej. Do teraz! Pitt ma nową dziewczynę i podobno jest bardzo zakochany!
Brad zakochał się w Neri Oxman. To 42-letnia architektka i wykładowczyni w prestiżowej uczelni MIT, czyli Massachusetts Institute of Technology. Pochodzi z Izraela. Oxman nie jest powiązana z Hollywood, ale można przeczytać o niej na Wikipedii. Neri miała okazję współpracować z Pittem przy projekcie architektonicznym. Brad zawsze podkreśla, że gdyby nie powiodło mu sie w aktorstwie, zostałby architektem. Ma nawet swoją własną pracownię w Los Angeles. Wspólnie ze znanym jubilerem zaprojektował też pierścionek zaręczynowy dla Angeliny. Podobno Brad robi, co może, by w mediach nie pojawiło się ani jedno jego zdjęcie z Neri, ale ich relacja tylko się zacieśnia. Aktor, który na co dzień mieszka w Los Angeles, regularnie lata do Oxman na wschodnie wybrzeże. Są zdjęcia, na których widać, jak wchodzi do jej apartamentu w nocy i wychodzi rano. Ale nie udało się jeszcze sfotografować ich razem. A tymczasem Pitt i Neri podobno polecieli razem do Republiki Południowej Afryki, by wziąć udział w konferencji dot. designu! Jak widać, połączyła ich wspólna pasja. Czy ten romans przerodzi się w coś poważnego…?
Choć plotkowano, że Brad wróci do Jennifer Aniston, a później, że aktor zakochał się w aktorce Elli Purnell, to on tymczasem spotykał się w tajemnicy z piękną panią profesor z MIT. Tego nikt się nie spodziewał, ale chyba wszyscy życzą Pittowi szczęścia. My również trzymamy kciuki za Brada i Neri!


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Neri
Neri Oxman (hebr. נרי אוקסמן, ur. 6 lutego 1976 r.) to amerykańsko-izraelska architekt, projektant i profesor w MIT Media Lab, gdzie kieruje grupą badawczą Mediated Matter. Jest znana ze sztuki i architektury łączącej design, biologię, informatykę i inżynierię materiałową.
Jej praca to projektowanie środowiskowe i cyfrowa morfogeneza, z kształtami i właściwościami określonymi przez ich kontekst. Ukuła wyrażenie „ekologia materiałowa”, aby określić jej pracę, umieszczając materiały w kontekście. [3] [4] Stylistyczne znaki towarowe obejmują jaskrawe i teksturowane powierzchnie o strukturze w wielu skalach i materiały kompozytowe, których twardość, kolor i kształt różnią się w zależności od obiektu. Wyniki często są zaprojektowane do noszenia lub dotykania i inspirowane naturą i biologią.
Wiele projektów Oxman wykorzystuje techniki drukowania i wytwarzania 3D. Obejmują one jedwabny pawilon, wykonany z jedwabników wypuszczonych na nylonową ramę, [5] Ocean Pavilion, platformę do produkcji wody, która budowała struktury z chitozanu, [6] G3DP, pierwszą drukarkę 3D do optycznie przezroczystego szkła i zestaw wyprodukowanych przez nią szkieł [7] oraz kolekcje odzieży drukowanej 3D i odzieży używanej w pokazach i przedstawieniach couture. [8]
Odbyła wystawy w Museum of Modern Art i Boston’s Museum of Science, które mają niektóre z jej prac w swoich stałych kolekcjach. Kuratorka MoMA, Paola Antonelli, nazwała ją „osobą przed czasem, a nie swoim czasem” [9], a Bruce Sterling nazwał jej prace „zupełnie odmienne od wszystkiego” [10]. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Bradzie
Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1][2][3] (ur. 18 grudnia 1963 w Shawnee) – amerykański aktor i producent filmowy[4][5].
Przyszedł na świat w Shawnee w stanie Oklahoma w rodzinie baptystów[6] jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[7][8]. Wychowywał się z młodszym rodzeństwem – bratem Douglasem 'Dougiem’ Mitchellem (ur. 2 listopada 1966) i siostrą Julie Neal (ur. 1969). Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri[9]. W latach 1977-81 uczęszczał do Kickapoo High School[10] w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia[11], lecz w 1986, dwa tygodnie przed zakończeniem studiów, z 325 dolarami w kieszeni zdecydował się wyjechać do Los Angeles[12]. Początkowo sypiał na kanapie Melissy Etheridge[13].
Miał studiować reklamę i grafikę w Art Center College of Design w Pasadenie, jednak ostatecznie przez sześć lat uczył się aktorstwa pod opieką Roya Londona. W międzyczasie podjął pracę jako kierowca limuzyny, rozdawał próbki papierosów, a także ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował sieć restauracji El Pollo Loco[14]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz