Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie?


aniston-pittZagraniczne media donoszą o kolejnych rewelacjach dotyczących obecnej relacji Jennifer Aniston (49 l.) i Brada Pitta (54 l.)! Doniesienia o tym, że byli małżonkowie znów mają się ku sobie, pojawiły się niemal od razu po ogłoszeniu przez aktorkę rozstania z Justinem Therouxem (46 l.).

Przypomnijmy, że Aniston i Pitt rozwiedli się w 2005 roku, a wszystko przez romans gwiazdora z Angeliną Jolie (42 l.).

Wygląda na to, że gwiazda całkowicie mu wybaczyła.

Co więcej, ponoć nigdy nie przestała go kochać, a kiedy dowiedziała się, że rozwodzi się z Jolie, niezmiernie się ucieszyła.

Brad rzekomo też zrozumiał swój błąd i obecnie nie widzi świata poza Jen.

Ich relacje na tyle się zacieśniły, że planują wspólną przyszłość!

„Zdali sobie sprawę, że są dla siebie stworzeni. Następnym krokiem w ich związku ma być wspólne zamieszkanie” – dowiedział się magazyn „In Touch” od osoby z otoczenia pary.

Myślicie, że uda im się stworzyć na nowo szczęśliwy związek?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Bradzie

Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1][2][3] (ur. 18 grudnia 1963 w Shawnee) – amerykański aktor i producent filmowy[4][5].

Przyszedł na świat w Shawnee w stanie Oklahoma w rodzinie baptystów[6] jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[7][8]. Wychowywał się z młodszym rodzeństwem – bratem Douglasem 'Dougiem’ Mitchellem (ur. 2 listopada 1966) i siostrą Julie Neal (ur. 1969). Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri[9]. W latach 1977-81 uczęszczał do Kickapoo High School[10] w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia[11], lecz w 1986, dwa tygodnie przed zakończeniem studiów, z 325 dolarami w kieszeni zdecydował się wyjechać do Los Angeles[12]. Początkowo sypiał na kanapie Melissy Etheridge[13]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Jennifer

Jennifer Joanna Linn Anastassakis[1], znana jako Jennifer Aniston (ur. 11 lutego 1969[2][3][4] w Sherman Oaks[5]) – amerykańska aktorka i producentka filmowa[6]. Sławę zdobyła dzięki roli Rachel Green w sitcomie Przyjaciele, za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem[7]. Występowała w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach[8].

Aniston urodziła się w Sherman Oaks[9], dzielnicy Los Angeles, jako córka aktorskiej pary Johna Anistona i Nancy Dow[10][11]. Ojciec Aniston, imigrant z Grecji, grywał w popularnych operach mydlanych takich jak Dni naszego życia, Search for Tomorrow czy Love of Life[12]. Matka Aniston urodziła się w Nowym Jorku, jej dziadek był włoskim imigrantem. Inni wstępni matki wywodzą się ze Szkocji, Irlandii i w niewielkiej liczbie z Grecji. Ma dwóch przyrodnich braci, Johna i Alexa. Jej ojcem chrzestnym był najlepszy przyjaciel jej ojca, Telly Savalas. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 51 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *