Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska rozstali się


szyc-jeger-naglowskaBorys Szyc znowu jest do wzięcia! Jak informuje „Fakt”, aktor po zaledwie półrocznej znajomości zakończył związek z Justyną Jeger-Nagłowską.
We wrześniu zeszłego roku tabloidy zaczęły donosić o nowej kobiecie w życiu Szyca, który zaledwie kilka tygodni wcześniej rozstał się ze stylistką Zofią Ślotałą. 34-letnia Jeger-Nagłowska, mama dwójki małych dzieci, zdawała się być odpowiednią partnerką dla aktora, którego dwa poprzednie związki zakończyły się dość burzliwie.
Co ciekawe, Justyna Jeger-Nagłowska, podobnie, jak poprzednie partnerki gwiazdora serialu „Przepis na życie” również zajmuje się modą, jednak zdawała się nie być zainteresowana promocją swojej osoby na barkach znanego partnera. Czemu więc para rozstała się?
Według źródeł „Faktu” powodem zakończenia tego związku była… zazdrość Borysa Szyca o szczęście jego byłej partnerki, Kai Śródki, która spodziewa się dziecka!
„Gdy Borys dowiedział się o tym z mediów, ponoć cisnął telefonem o podłogę. Aktor, który słynie z wybuchowego charakteru, swoje frustracje wywołane szczęściem Śródki zaczął wyładowywać na Justynie. Ta nie wytrzymała napiętej atmosfery. Krążą słuchy, że w trosce o dobro swoje i dzieci rozstała się z aktorem” – czytamy w tabloidzie.
źródło: gala.pl
Tagi: [semantic_tags]
Czy Wam jest szkoda, że ta para się rozeszła?

Dodaj komentarz