Borys Szyc i jego dziewczyna: miłość kwitnie

szyc-jeger-naglowskaBorys Szyc (39 l.) i jego dziewczyna, Justyna Jeger-Nagłowska (37 l.), wciąż są w sobie zakochani do szaleństwa!
Aktor ma za sobą kilka burzliwych związków, m.in. z Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Od około czterech lat jest związany z projektantką ubranek dla dzieci i mamą dwóch córek, Justyną.
Choć w ich relacji nie brakowało kryzysów, do dziś są ze sobą szczęśliwi. Co więcej, sprawiają wrażenie, jakby dopiero co się w sobie zakochali!
Ostatnio para wybrała się na randkę do kawiarni. Nawet tam nie potrafili oprzeć się czułościom!
„Nagłowska z czułością pochyliła się nad Borysem, gdy ten czekał na wymarzoną kawę. Delikatnie głaskała aktora po twarzy, by w końcu dać mu wyczekiwanego całusa” – czytamy w „Fakcie”.
Taka partnerka to skarb!
źródło: pomponik.pl
Biografia Borysa
Borys Szyc (ur. 4 września 1978 jako Borys Michalak[a] w Łodzi) – polski aktor teatralny i filmowy oraz piosenkarz.
Popularność zdobył rolami aresztanta Alberta w filmie Symetria, antyterrorysty-złodzieja Juliana w Vinci, policjanta „Kruszona” w serialu Oficer oraz szefa kuchni Jerzego Knappe w serialu Przepis na życie. Od 2001 roku jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego.
W styczniu 2008 roku razem z Justyną Steczkowską nagrał singiel Choć wieje, pada, grzmi.
18 listopada 2009 na Gali Złotych Kaczek zaśpiewał piosenkę z filmu Vabank[2]. 27 listopada roku aktor wydał swój debiutancki album muzyczny pt. Feelin’ Good, który został wydany przez firmę fonograficzną EMI Music Poland. Na płycie znajdują się wykonania solo oraz duety z: Ewą Bem, Kasią Cerekwicką, Marysią Starostą i Justyną Steczkowską[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Justyny
Jeger-Nagłowska jest założycielka firmy Flawless, która zajmuje się produkcja wygodnych ubrań dla całej rodziny. Na profilu firmy na Facebooku twórczynie marki pisali: „Stworzyłyśmy linię ubrań dla dzieci, które teraz chcą nosić ich rodzice (…) Zero nadruków, guzików, zamków, zero brokatu, cekinów i kwiatków. Prosto i wygodnie. Idealnie. To jest właśnie FLAWLESS”
źródło: mowimyjak.se.pl

Dodaj komentarz