Ben Affleck i Jennifer Lopez wrócą do siebie?


Stara miłość nie rdzewieje? Tak twierdzą zagraniczne tabloidy, które rozpisują się na temat rzekomego zejścia się Jennifer Lopez (47 l.) i Bena Afflecka (44 l.)!

Piosenkarka ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i kilka związków, w tym jeden kilkuletni ze sporo młodszym od siebie tancerzem, Casperem Smartem.
Reklama

Para rozstała się jakiś czas temu i nie zanosi się, by mieli odnowić swoje uczucie.

Co ciekawe, niewykluczone, że wkrótce usłyszymy o jej powrocie do innego byłego faceta.

Mowa o Afflecku, z którym była związana przez kilka lat. Para rozstała się 13 lat temu.

Portal „Radar Online” dowiedział się, że Ben i Lopez odnowili swoją znajomość.

Affleck zamierza ponoć zaprosić Jennifer do programu, którego jest producentem.

Para ma już nawet za sobą pierwsze spotkanie „po latach”, podczas którego czule się przywitali…
źródło: pomponik.pl

Biografia Bena

Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser i scenarzysta.

Aktorstwem interesował się od dzieciństwa (jego brat, Casey Affleck jest również aktorem). Najpierw były krótkie filmiki reklamowe (reklama dla firmy Burger King), potem seriale telewizyjne, jak The Voyage of the Mimi (1984), a wreszcie filmy kinowe. Na dużym ekranie zadebiutował w 1992 r. Rok później poznał niezależnego reżysera Kevina Smitha, który zaproponował mu jedną z głównych ról w filmie W pogoni za Amy. Ten film okazał się biletem do sławy dla Afflecka. Role w niezależnych filmach jak Szczury z supermarketu (1995) czy W pogoni za Amy dobrze wpływały na jego karierę filmową, która była doceniana na festiwalu filmów niezależnych Sundance. W tym czasie Affleck mieszkał w małym mieszkanku na Manhattanie razem z bratem Caseyem i długoletnim przyjacielem Mattem Damonem. Wtedy to właśnie powstał, napisany przez Bena i Matta, scenariusz do filmu Buntownik z wyboru (1997), który przyniósł mu Oscara i popularność.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Jennifer

Jennifer Lynn Lopez, znana także jako J.Lo (ur. 24 lipca 1969 w Nowym Jorku[2]) – amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody i businesswoman. Urodziła się i wychowała w Bronksie, okręgu Nowego Jorku, a w wieku siedemnastu lat zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Później wzięła udział w kilku mniejszych produkcjach, równocześnie rozwijając karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson, a także w serialu In Living Color. W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu. Od tego czasu pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach, wśród których największy sukces odniosły Anakonda (1997), Cela (2000), Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005) i Jak urodzić i nie zwariować (2012). Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Od 2006 zajmuje się także produkcją filmów i seriali.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 89 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *