Ben Affleck i Ana de Armas są razem?


Ben Affleck jest zakochany? Popularny aktor coraz częściej widywany jest w towarzystwie o 16 lat młodszej Any de Armas. Jak donoszą zachodnie media, kubańska aktorka całkowicie zauroczyła sobą 47-latka.

Ben i Jennifer Garner przez długi czas tworzyli jedną z najbardziej zgodnych par w Hollywood. Poznali się w 2000 roku, byli małżeństwem przez 10 lat i doczekali się trójki dzieci. Ich perfekcyjny związek rozpadł się w 2015 roku, a powodem miały być problemy aktora z uzależnieniem od alkoholu. Pojawiły się również plotki na temat jego domniemanego romansu z nianią.

Po rozwodzie z Garnier, Affleck przez rok spotykał się z producentką Lindsay Shookus, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Jak donoszą zachodnie media, gwiazdor znalazł już nową miłość, a jest nią 31-letnia kubańska aktorka – Ana de Armas. W ubiegłym tygodniu para miała zostać przyłapana na randce w Hawanie, skąd pochodzi aktorka. Fotoreporterzy uchwycili też zakochanych całujących się na lotnisku. Affleck i de Armas poznali się na planie erotycznego thrillera „Deep Water”, który kręcili zimą w Nowym Orleanie. Mieli spędzać ze sobą dużo czasu poza zdjęciami, a po raz pierwszy widziano ich razem w styczniu tego roku.

Nowa partnerka Bena to Ana de Armas, 31-letnia kubańska aktorka, która otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę w filmie „Na Noże”. Popularność przyniosły jej takie filmy, jak „Blade Runner 2049”, „Kamienne pięści”, czy „Rekiny wojny”. Zobaczymy ją również w roli nowej dziewczyny Jamesa Bonda w „Nie czas umierać”.

Ana de Armas określana jest mianem wschodzącej gwiazdy Hollywood. Co ciekawe, aktorka jeszcze niedawno nie potrafiła mówić po angielsku, a języka nauczyła się dopiero po przeprowadzce do Los Angeles w 2014 roku. W przeszłości była w związku małżeńskim z hiszpańskim modelem i aktorem, Markiem Clotetem, z którym rozwiodła się siedem lat temu.

Gwiazda do tej pory nie skomentowała plotek o związku z Affleckiem.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Benie

Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt[1] (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy.

Urodził się w Berkeley w Kalifornii w rodzinie protestanckiej[2]. Ma korzenie angielskie, irlandzkie, szkockie i niemieckie[3]. Jego matka, Christopher Anne „Chris” (z domu Boldt), związana była ze szkolnictwem, a ojciec Timothy Byers „Tim” Affleck zajmował się: pracą socjalną, mechaniką samochodową, doradztwem lekarstw, pracą za barem oraz aktorstwem w Theater Company of Boston. Prapradziadek, Heinrich Boldt, znany z odkrycia złotego dysku Haralda Sinozębego, wyemigrował z Pomorza pod koniec pierwszej połowy XIX wieku. [4][5]. Jego rodzice rozwiedli się gdy miał 12 lat. Kiedy miał 16 lat jego ojciec wyjechał do Indio.

Kiedy Ben miał trzy lata jego rodzina przeniosła się do Falmouth w Massachusetts, gdzie urodził się jego brat Casey (ur. 1975), który również jest aktorem. Dzieciństwo spędził w Cambridge, gdzie w 1990 ukończył Cambridge Rindge and Latin School[2][6]. Jako licealista występował w przedstawieniach teatralnych. W tym czasie zaprzyjaźnił się z Mattem Damonem, którego znał od ósmego roku życia[7]. Studiował język hiszpański na University of Vermont[2]. W wieku 18 lat przeprowadził się do dzielnicy Los Angeles Pacific Palisades[8]. W 1993 ukończył Occidental College[6] w Eagle Rock, okolicy w Los Angeles. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Ane

Ana de Armas (właśc. Ana Celia de Armas Caso, ur. 30 kwietnia 1988 w Santa Cruz del Norte) – kubańska aktorka, nominowana do Złotego Globu za rolę w filmie Na noże.
Rozpoznawalność przyniósł jej serial Internat, w którym grała jedną z głównych ról. W 2009 r. została uznana przez magazyn Glamour za najładniejszą twarz kina.
Od 2015 gra w hollywoodzkich filmach m.in. w Kto tam? (2015) i Objawienie, w obu z Keanu Reevesem. Kolejnym przełomem w jej karierze była rola Joi w wysokobudżetowej produkcji Blade Runner 2049[1]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 56 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *