Bella Thorne i Scott Disick są razem?


W Hollywood plotkuje się na temat romansu ojca dzieci Kourtney Kardashian, Scotta Disicka (33 l.), z 19-letnią Bellą Thorne!
O tym, że wierność nie jest najmocniejszą stroną celebryty, najstarsza Kardashianka przekonała się podobno już niejednokrotnie.

Disick podobno zdradzał ją m.in. ze swoją byłą dziewczyną. Kiedy informacja ta dostała się do mediów, Kourtney wystawiła mu walizki za drzwi.

Dziś była para ma w miarę dobre relacje, od czasu do czasu pojawiają się nawet spekulacje, że być może wrócą do siebie.

Jeśli nawet, to raczej nieprędko to nastąpi, bo celebryta obecnie zajęty jest randkowaniem z innymi kobietami.

Ostatnio zaprosił na kolację popularną aktorkę i piosenkarkę Thorne. Jako że ich spotkanie wyśledzili paparazzi, media natychmiast zaczęły spekulować na temat ich romansu.

Myślicie, że 19-letnia gwiazda związałaby się na poważnie z Scottem?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Belli

Bella Thorne (ur. 8 października 1997[1]) – amerykańska aktorka, piosenkarka, tancerka oraz modelka.

Thorne urodziła się na Florydzie. Ma troje rodzeństwa: brata aktora Remy’ego, oraz dwie siostry: modelki Dani i Kaili. Pierwszą sesję zdjęciową Bella miała już w wieku sześciu tygodni, w amerykańskim czasopiśmie „Parents Magazine”. Od tamtego momentu gościła na okładkach wielu innych magazynów w Stanach Zjednoczonych, oraz wystąpiła w dużej ilości reklamach. W wieku sześciu lat podjęła realizację swojego marzenia o karierze aktorskiej. Wystąpiła w filmie „Skazani na siebie”. Zadebiutowała tam rolą fanki MC Sideline, która przyniosła jej dość dużą popularność. Przez kilka następnych lat Thorne była zapraszana do występów w najprzeróżniejszych filmach, serialach i reklamach do roku 2010, kiedy wraz z Zendayą Coleman dostała główną rolę w nowym serialu Disney Channel, Taniec rządzi.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *