Beata Tadla ma nowego partnera?


Beata Tadla (43 l.) ma już „nowego Jarosława Kreta”? Ostatnio paparazzo zrobili dziennikarce zdjęcia podczas randki z tajemniczym mężczyzną. Co miała na ten temat do powiedzenia?
Minęły długie miesiące od zaskakującego rozstania Tadli i Kreta. Plotkuje się, że pogodynek bardzo żałuje swojego postępowania i chciałby odzyskać dawną ukochaną, lecz raczej nie ma na to szans. Zwłaszcza, że podobno dziennikarka już znalazła nowego partnera!
Niektórzy zauważają, że od jakiegoś czasu Beata aż promienieje. Gdy dziennikarze „Dobrego Tygodnia” pytali ją, czy to zasługa nowej miłości, odpowiadała tajemniczo: „Nie rozmawiam na ten temat”.
Nieco więcej mogą powiedzieć nam zdjęcia, które zrobiono jej w towarzystwie pewnego mężczyzny. Na fotkach opublikowanych przez „Fakt” można zobaczyć, jak Tadla tuli się do swojego towarzysza, a nawet raczy go pocałunkiem! „Jak widać, znajomość Beaty Tadli z szatynem weszła już na bardzo zaawansowany poziom” – czytamy.
Dziennikarka wraz z tajemniczym panem zjadła kolację, a po zakończonej randce razem z nim weszła do luksusowego hotelu. Co ma do powiedzenia na temat tej znajomości i tamtego wieczoru?
„Co w tym dziwnego, że wolna kobieta spędza miło czas w towarzystwie wolnego mężczyzny? To był po prostu przyjemny wieczór” – wytłumaczyła w rozmowie z tabloidem.
Na swoim profilu na Instagramie opublikowała za to zdjęcie z kolacji. „Co za wieczór, co za noc” – ogłosiła. A gdy ktoś napisał w komentarzu, że zasługuje na szczęście, dziennikarka odparła: „I mam je!”.
W takim razie pozostaje pogratulować!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Beacie
Beata Edyta Tadla (ur. 14 czerwca 1975 w Legnicy) – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenterka telewizyjna.
Jest abiturientką I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy[1]. Ukończyła studia na kierunku „kulturoznawstwo i zarządzanie instytucjami kultury” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu[1], a następnie studia podyplomowe w zakresie „kształcenia głosu i mowy” na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie[2].
Od 1991 związana była z radiem: początkowo z Radiem Legnica, potem warszawskim Radiem Eska, Super FM i Radiem Plus[1].
Współpracowała z TV Puls[3], TVP[3] i TVN Style (od sierpnia 2004)[4], gdzie była gospodynią magazynu Klub młodej mamy[5] (do 2006). Od 13 października 2005 do 27 kwietnia 2012 związana była z TVN24[4], gdzie prowadziła: serwisy informacyjne, Magazyn 24 godziny, Fakty po Faktach i Fakty po południu. Od 6 października 2007 do 22 kwietnia 2012 w duecie z Piotrem Marciniakiem prowadziła weekendowe wydania Faktów w TVN[4]. Od 6 listopada 2012 do 3 stycznia 2016 była gospodynią głównego wydania Wiadomości TVP1[6][7]. Od września 2013 do stycznia 2016 prowadziła w TVP Info program Dziś wieczorem, nadawany po głównym wydaniu Wiadomości. Od grudnia 2012 do czerwca 2013 prowadziła poniedziałkowe wydania porannego programu TVP1 Kawa czy herbata?. Od 9 listopada 2016 współprowadzi serwis informacyjny Nowa TV – 24 godziny[8].
Pracuje m.in. ze studentami, przyszłymi dziennikarzami. Jest wykładowcą (współpracownikiem) w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz